امروز : سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

خلیل آزمون مصاحبه ترکمن نیوز 300x202 - کلاف سردرگم والیبال گنبدکاووس/شورای شهر برای تصمیمات ورزشی از کارشناسان مشاوره بگیردترکمن نیوز: رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس معتقد است اعضای شورای اسلامی شهر بهتر است برای تصمیم گیری در برنامه‌های ورزشی از کارشناسان و پیشکسوتان هر ورزش به صورت تخصصی کمک و مشاوره بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  خلیل آزمون با بیان اینکه در کار و بار والیبال گنبد واقعا مانده ام، در خصوص وضعیت والیبال این شهر اظهارداشت: اعضای شورای شهر تصمیم گیرنده والیبال شده است و از کارشناسان و پیشکسوتان گنبدی در این چرخه هیچ مشاوره‌ای نمی‌گیرند.

وی افزود: شورای شهر بودجه تیمداری را از درآمد مردم تصویب می‌کند و نباید در یارگیری و انتخاب مربیان مداخله کند اما متاسفانه اکنون خودش را حاکم مطلق والیبال می‌داند.

آزمون ادامه داد: وقتی مدیرعامل انتخاب می‌کنند، باشگاه باید یک هیات مدیره ورزشی داشته باشد تا بتواند در چنین مواقعی در حفظ بازیکنانی چون «میکائیل تاجر» ایفای نقش کند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون از من به عنوان رئیس هیات والیبال گنبدکاووس هیچ نظرخواهی نشده است، مگر ما عمرمان را صرف والیبال گنبد نکرده‌ایم.

والیبال سریک بانوان 300x172 - کلاف سردرگم والیبال گنبدکاووس/شورای شهر برای تصمیمات ورزشی از کارشناسان مشاوره بگیرد

خلیل آزمون درباره «تیم بانوان سریک» که با حمایت «هیات والیبال گنبد»در دور مقدماتی لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور درخشیده است، گفت: برای تشکیل این تیم از کارشناسانی چون طاهر آزمون، کامبیز یعقوبی، عبدالله آذر، عبدالحمید چوگان و سایر مربیان و پیشکسوتان گنبدی مشاوره گرفته‌ایم.

وی افزود: همچنین «مریم هاشمی» سرمربی سایپای تهران و «لیلی توکلی» که از مربیان بومی است مشاوره گرفته‌ایم، نیز «سحر عفیفه، زهرا شوشتری، سولماز آزمون که جزو کادر مربیان تیم هستند و معصومه جواهری رییس کمیته بانوان، مهدیه طاووسی که این دوره مارا بسیار یاری کردند جای تقدیر و تشکر دارد.

رییس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس در خاتمه اذعان داشت: برای اینکه در مرحله بعدی بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم با چند بازیکن بانوان روسیه و حتی بازیکنان والیبال ساحلی این کشور گفت و گو کرده‌ایم تا در صورت امکان به تیم سریک بپیوندند اما چون قرارداد داشتند، امکانپذیر نشد و در حال حاضر هم با دو بازیکن هندی مذاکراتی کرده‌ایم که امیدوارم شرایط کرونایی اجازه حضور آنها را در تیم سریک بانوان بدهند.

گزارش و مصاحبه از : آرزو بسیا

روابط عمومی تیم والیبال بانوان سریک

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز