فرمانده انتظامی استان گلستان

mavad mokhader 27 sh Copy 300x209 - کشف 194 کیلوگرم مواد مخدر گلستاناخبار گلستان– تورکمن‌نیوز: فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف ۱۹۴ کیلوگرم انواع موادمخدر در راستای طرح عملیاتی مبارزه با موادمخدر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن: به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان با بیان اینکه امروزه اعتیاد یکی از مشکلات و چالش‌های عمده جوامع انسانی به حساب می‌آید، اظهار داشت: مسئله مواد مخدر و اعتیاد یک مشکل و پدیده جهانی است.

وی با بیان اینکه همه ساله هزینه های زیادی صرف مقابله با این پدیده شوم می‌شود، افزود: متاسفانه ریشه بسیاری از جرایم و آسیب‌ها به اعتیاد ختم می‌شود.

فرمانده انتظامی گلستان مبارزه با این پدیده شوم را اولویت مهم پلیس برشمرد و گفت: پلیس برای کاهش جرایم و برقراری امنیت پایدار در جامعه ملزم به برخورد با عناصر تهیه و توزیع موادمخدر است.

وی با بیان اینکه طرح‌های عملیات مبارزه با موادمخدر در طول سال اجرا و توفیقات بسیار خوبی نیز حاصل شد، تصریح کرد: برخورد با پدیده شوم اعتیاد نیاز به عزم ملی دارد.

سردار جاویدان از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با خرده فروشان موادمخدر در ۴۸ ساعت گذشته خبر داد و گفت: این طرح با هدف افزایش ضریب امنیتی در سطح استان به مرحله اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامی گلستان اظهار داشت: در این طرح، ۴ نفر از عوامل اصلی تهیه و توزیع موادمخدر دستگیر و بیش از ۱۹۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شد.

وی اظهار کرد: با تلاش ماموران در ادامه این طرح ۲۵۱ معتاد متجاهر جمع آوری که بخشی از آنان جهت درمان به مراکز ترک اعتباد معرفی شدند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۱

۲۷ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

2715

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک