شكاري غيرمجاز در گنبدكاووس 300x225 - کشف 10 قبضه سلاح شكاري غيرمجاز در گنبدكاووسترکمن نیوز:  فرمانده انتظامي گنبدكاووس از دستگیری اعضای باند قاچاق اسلحه و كشف ۱۰ قبضه سلاح وينچستر و شكاري غيرمجاز در عمليات مشترك ماموران پليس امنيت عمومي اين شهرستان و خراسان شمالي خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ “محمود علي فر” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر گفت:‌ ماموران پليس امنيت عمومي گنبدكاووس با همكاري پليس خراسان شمالي از فعاليت اعضای باند قاچاق سلاح در گنبدكاووس مطلع شدند كه با توجه به اهميت موضوع تحقيقات نامحسوس براي بررسي آن آغاز شد.
وي ادامه داد: اين عمليات كه طي چندين روز مراقبت هاي نامحسوس مشترك پليس هر ۲ استان اجرايي شد، با اطمينان از قاچاق سلاح از سوي اعضاي اين باند، خودروي قاچاقچيان در شهرستان گنبدكاووس شناسايي و توقیف شد.
این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری ۳ نفر از اعضاي اين باند و توقیف ۲ دستگاه خودروي سواري، افزود: در بازرسي از خودروهای توقیفی ۱۰ قبضه انواع سلاح وينچستر و شكاري غيرمجاز كشف شد.
سرهنگ علي فر خاطرنشان كرد: پليس با قاطعيت تمام با هرگونه بي قانوني برخوردي قاطع خواهد داشت و شهروندان نيز در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشكوك موضوع را براي بررسي از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس گزارش كنند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۲۳

۲۱ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

84204

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک