آق قلا 300x186 - کشف کلاهبرداری 40 میلیاردی در گنبدکاووسترکمن نیوز: فرمانده انتظامی گلستان گفت: بدنبال شکایت صاحب یکی از فروشگاه های بزرگ موبایل در گنبد کاووس مبنی بر کلاهبرداری از وی و احتمال دست داشتن یکی از کارمندانش در این زمینه، مراتب بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ سعید دادگر اظهار کرد: طی بررسی های پلیس مشخص شد، فاکتورهای خرید و فروش گوشی های تلفن همراه با یکدیگر مطابقت نداشته و فردی اقدام به صدور فاکتورهای جعلی و همچنین دستکاری در تعداد اقلام کرده است.

سرهنگ دادگر تصریح کرد: ماموران با انجام بررسی های تکمیلی به یکی از کارمندان آن فروشگاه مشکوک و پس از هماهنگی با مرجع قضائی وی را برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر پلیس منتقل کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهم در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود که پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس اعتراف کرد که با دستکاری در فاکتورهای فروش و درج صوری تعدادی گوشی موبایل در آن ها و فروش موبایل ها به یک مالخر، مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از این فروشگاه کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک مالخر و کشف ۱۵ میلیارد ریال از گوشی های آن فروشگاه از مخفیگاه وی، اظهار داشت: هر دو متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۱۴

۱۵ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83900

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک