امروز : پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

2 300x225 - کشتی گلستان در لیگ دسته یک نخستین پیروزی را کسب کرداخبار ورزشی-ترکمن نیوز- تیم کشتی آزاد راه و شهرسازی گلستان موفق شد در نخستین هفته لیگ دسته یک باشگاه‌های کشوردر برابر نماینده مازندران به پیروزی برسد و این دوره از مسابقات را با موفقیت آغاز کند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران هفته نخست رقابت‌های کشتی آزاد لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، از عصر امروز در سالن امام خمینی مجموعه ورزشی آزادی گرگان پیگیری شد.

در این رقابت‌ها دو تیم راه و شهرسازی گلستان و شهدای پازوار مازندران در ۱۰ وزن با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم راه و شهرسازی گلستان موفق شد با پنج پیروزی و ۲۲ امتیاز در حالی که نماینده مازندران نیز پنج پیروزی کسب کرد اما با ثبت چهار امتیاز کمتر، پیروز شد.

در نخستین بازی این مسابقات افشین رحمانی از مازندران و عرفان آئینی از گلستان در وزن ۵۷ کیلوگرم به مصاف هم رفتند که در نهایت افشین رحمانی موفق شد با نتیجه ۱۱ بر پنج به پیروزی برسد.

در دومین دیدار، مهدی قربان نژاد از مازندران و حسین رایجی از گلستان با هم به رقابت پرداختند که در نهایت در یک دیدار یک طرفه مهدی قربان نژاد ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید تا دومین پیروزی نماینده مازندران به صبت برسد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم علیرضا میرشعبانی از مازندران و مرتضی غیاثی از گلستان به روی تشک رفتند و در حالی که مرتضی غیاثی تا ۲۰ ثانیه پایانی مسابقه با نتیجه سه بر صفر پیش بود اما علیرضا میر شعبانی در لحظات آخر موفق شد سه امتیاز کسب کند و پیروز این دیدار شود.

دیدار بازیکنان دو تیم در وزن ۷۰ کیلوگرم بین رضا رجبعلیان از مازندران و میلاد طهماسبی‌زاده از گلستان پیگیری شد که رضا رجبعلیان با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید تا چهارمین پیروزی نماینده مازندران در رقابت‌های امروز به ثبت برسد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، بهروز حیدری از مازندران و علی سوادکوهی از گلستان با هم به رقابت پرداختند که در نهایت علی سوادکوهی با باراندازهای پیاپی موفق شد با نتیجه ۱۱ بر صفر حریف خود را شکست دهد تا نخستین برد برای گلستان در این رقابت‌ها بدست آید.

رضا ابراهیم نژاد از مازندران و جعفر قاسمی از گلستان در وزن ۷۹ کیلوگرم به روی تشک رفتند که در نهایت رضا ابراهیم نژاد با نتیجه پنج بر سه به پیروزی رسید و پنجمین پیروزی برای نماینده مازندران رقم خورد.

در ادامه این دیدارها محمد علی‌تبار از مازندران و سجاد سعیدی از گلستان در وزن ۸۶ کیلوگرم به مصاف هم رفتند که سجاد سیدی با نتیجه ۱۱ بر سه پیروز شد تا دومین پیروزی گلستان در این رقابت‌ها رقم بخورد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم پژمان فضل‌اله تبار از مازندران و آرش نیرآبادی از گلستان به روز تشک رفتند که آرش نیرآبادی با نتیجه ۱۳ بر سه به پیروزی رسید و سومین برد برای گلستان به ثبت رسید.

در آخرین دیدار این مسابقات سید ایمان حسینی از مازندران و پویا حسینی از گلستان در وزن ۱۲۵ کیلوگرم با هم رقابت کردند که در نهایت پویا رحمانی از گلستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید.

در مجموع امتیازات تیمی نیز تیم راه و شهرسازی گلستان با ثبت امتیاز ۲۲ بر ۱۸ موفق شد برابر تیم شهدای پازوار مازندران به پیروزی برسد تا نخستین پیروزی نمایندگان گلستان حاضر در مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه‌های کشور رقم بخورد.

هومن طهماسبی، ساسان سالاری، محمد رحیم‌پور و سید فرید میرهاشمی قضاوت بازی‌های امروز را بر عهده داشتند و بابک محمدی سرپرست فنی تیم داوران در این دیدارها بود./فارس

لینک عضویت در کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز