خبرنگاران هلال احمر گلستان 300x200 - کسب رتبه دوم باشگاه خبرنگاران هلال احمر گلستان در کشورترکمن نیوز:  مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان گلستان رتبه دوم عملکرد را در سطح استان های کشور کسب کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  فرهاد میقانی اظهار کرد: براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط باشگاه خبرنگاران هلال احمر کشور؛ هلال احمر گلستان در بین استان ها رتبه دوم را کسب کرده است.

وی افزود: تأسیس و تقویت باشگاه، افزایش اعضای فعال، تولید محتوا، نحوه تعامل با شورای مرکزی، ایده های خلاقانه و نوآوری در تولیدات، سرعت عمل در پوشش محتوای درخواستی مواردی است که مورد ارزیابی قرار گرفته است.

میقانی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر به منظور بهره مندی از ظرفیت و توانمندی اعضای داوطلب در حوزه خبر و رسانه در جهت پوشش خبری و اطلاع رسانی سریع و صحیح فعالیت ها و برنامه های اجرایی، اقدام به تشکیل باشگاه خبرنگاران هلال احمر کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: این باشگاه از شهریور ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز و جمعیت هلال احمر گلستان از اولین استان هایی است که باشگاه خبرنگاران هلال را در سطح شعب عملیاتی کرد و در نخستین اقدام دوره آموزشی خبرنویسی و عکاسی را با بهره مندی از ظرفیت اعضا فعال باشگاه برگزار کرد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۸

۲۲ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85541

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک