امروز : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۱,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    94766

  • /
  • تاریخ :

    ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

عمومی هواشناسی گلستان 300x300 - کسب رتبه برتر روابط عمومی هواشناسی گلستان در بین روابط عمومی‌های ادارات کل استانهاترکمن نیوز:  روابط عمومی هواشناسی گلستان حائز رتبه برتر کشوری در بین روابط عمومی های ادارات کل هواشناسی استان های کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در وبینار روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات که با حضور دکتر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور’ عبدالرسول حسن پور مدیر کل حوزه ریاست’ کورش محمدپور رئیس اداره روابط عمومی سازمان ‘ مدیران کل و مسئولین و کارشناسان روابط عمومی استان ها برگزار شد’ ابتدا دکتر حسن پور ضمن اشاره به نقش روابط عمومی ها در ارتقا و پیشبرد اهداف سازمان و ادارات کل اشاره و در ادامه این روز را به تمامی حاضرین در وبینار تبریک گفت.

تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور نیز پس از استماع نقطه نظرات مدیران کل استان ها و پیشنهادات ارائه شده ضمن تبریک روز روابط عمومی. و ارتباطات با اشاره به تاریخچه روابط عمومی و نقش آن در سازمان ها و نهادها گفت:

روابط عمومی ها باید با تولید محتوای درست در راستای تقویت مدیریتی سیستم تلاش نمایند و همچنین در نگارش موضوعات و تولید خبر از صحت و سقم آن اطمینان داشته باشند و از طرفی پیگیر اخباری باشند که اشتباهی از سوی مسئولین سازمان در رسانه ها منعکس میشود.

وی در ادامه گفت: در نحوه ارائه خبر با توجه به رسالت کار رسانه ای باید شانیت مدیریتی حفظ شود و افزود: گزارشات’ توضیحات و تحلیل های هواشناسی کاملا تخصصی بوده ولی کانالهای مجازی فاقد خصوصیات مورد اشاره هستند که با این موارد باید با نشر اکاذیب و شایعات و خبرهای مرتبط با هواشناسی مقابله شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور در پایان سخنان خود برای تمامی همکاران آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

در خاتمه این وبینار بر اساس ارزیابی های انجام شده’ روابط عمومی هواشناسی گلستان در بین روابط عمومی های هواشناسی کشور حائز رتبه برتر شناخته شده و با لوح تقدیر مقام عالی سازمان مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز