مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس؛

گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه ی مبارک فجر به همت انجمن دوستداران کتاب مهر ونهاد کتابخانه های گنبدکاووس یک دوره نشست بلند خوانی برای کودکان با حضور خانوادهای آنان در محل موزه کتاب کتابخانه عمومی این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  سید علی کریمیان مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس در این نشست ضمن تبریک فرا رسیدن دهه ی مبارک فجر گفت: با توجه به مسایل و مشکلات اجتماعی موجود احساس می شود که کتاب درمانی نیازاساسی امروز جامعه ماست .

وی یکی از مشکلات امروز جامعه را مشکلات روحی و روانی حاصل از مسایل اجتماعی دانست و گفت:با توجه و بازگشت مردم و خانواده ها به مسئله کتاب و کتابخوانی به راحتی بسیاری از این مشکلات حل خواهد شد.

کریمیان افزود: همان طور که جسم ما نیاز به غذا دارد روح ما نیز نیاز به خوراک خاص خودش را دارد،خوراک روح کتاب است و بسیاری از مشکلات روحی روانی و اجتماعی حاصل بی توجهی به امر کتابخوانی است.

مدیر انجمن دوستداران کتاب توجه مادران و بانوان حاصر در این نشست را به سخن مقام معظم رهبری جلب نمود که فرموده اند: مادران از همان ابتدا فرزندان را کتابخوان بار بیاورند . بر همین اساس لازم است که در برنامه های روزانه زندگی دقایقی را به امر کتاب خوانی و قصه گویی برای فرزندانمان اختصاص دهیم.

پس از پایان سخنان مسئول انجمن، حاضرین کتاب قصه کودکانه ای را به صورت بلند خوانی و جمع خوانی برای یکدیگر خوانش نمودند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۳

۰۷ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

10609

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک