رئیس پلیس راهور استان گلستان؛

اجتماعی-ترکمن نیوز- رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: تصادفات فوتی از ابتدای سال تاکنون در استان گلستان ۱۶ درصد کاهش داشته است.

Tasadofat 26D 300x209 - کاهش ۱۶ درصدی تصادفات فوتی در استان گلستان

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران  به نقل از تسنیم، سرهنگ ایوب شرافتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره آخرین آمار تصادفات در استان اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون آمار فوتی‌های ناشی از تصادفات ۱۶ درصد و در بحث مجروحان حوادث رانندگی هم ۵ درصد کاهش را داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در استان در ۵ سال گذشته روند کاهش کشته‌های ناشی از تصادفات را داشته‌ایم، تصریح کرد: ۸۶ درصد از مجروحان تصادفات را موتورسیکلت‌سواران تشکیل می‌دهند که باید در این زمینه کارهای لازم انجام شود.

سرهنگ شرافتی با اشاره به آمار وسایل نقلیه شماره‌گذاری شده در استان تاکید کرد: در استان گلستان به ازای هر ۵٫۳ نفر یک دستگاه وسیله نقلیه وجود دارد که این آمار بالای است.

رئیس پلیس راهور گلستان توجه به بسترها و زیرساخت‌های تردد را مهم دانست و اظهار داشت: توجه به مسائل ترافیکی علاوه بر تامین امنیت در رانندگی، تسهیل در عبور و مرور سبب تسریع‌بخشی به توسعه جوامع به خصوص گردشگری خواهد شد.

شرافتی با اشاره به اینکه شهرستان بندرترکمن دارای ۶۶ کیلومتر معابر است، افزود: در حال حاضر ۶ نقطه حادثه‌خیز شهرهای شهرستان شناسایی شده، که از این نقاط ۵ نقطه یا در حال اصلاح است یا اصلاح آن به اتمام رسیده است.

وی همچنین حضور پلیس را همواره در جهت نظم‌بخشی و کنترل ترافیک موثر بیان کرد و گفت: هماهنگی بین دستگاه‌های عضو شورای ترافیک، ارائه آموزش‌های لازم و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط مردم می‌تواند نقش موثری را در کنترل داشته باشد.

گردآوری: گروه خبری ایتنانیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۹

۲۶ دی ۱۳۹۶

کد خبر :

9670

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک