9 300x185 - کاهش دمای هوا در گلستانترکمن نیوز: کارشناس هواشناسی گلستان از وزش شدید باد و کاهش ۶ درجه ای دمای هوا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمدرضا رحمان نیا گفت: از شب گذشته با ریزش هوای خنک و مرطوب از عرض‌های شمالی‌تر به استان شاهد بارش های خفیف و پراکنده در محورهای کوهپایه‌ای و کوهستانی استان بودیم.

کارشناس هواشناسی گلستان ادامه داد: براساس الگوهای هواشناسی انتظار داریم این روند تا اواسط هفته تداوم داشته باشد و در طول مدت دمای هوا در شهرهای مختلف استان تا ۶ درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

رحمان نیا افزود: رگبار و رعد برق‌های پراکنده و وزش نسبتاً شدید باد از دیگر پدیده‌هایی است که از امروز تا بامداد فردا پیش‌بینی می‌شود که بر اثر آن امواج دریا پرتلاطم می‌شود و تلاطم امواج دریا تا روز چهارشنبه ادامه خواهد یافت.

وی گفت: به لحاظ بارش‌های سراسری انتظار بارش‌های قابل توجهی را نداریم ولی با توجه به بارش‌ها در محورهای کوهستانی، احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها وجود دارد.

کارشناس هواشناسی گلستان ابراز داشت: از روز چهارشنبه با تضعیف جریان شمالی انتظار داریم که بارش‌ها متوقف شود و شاهد کاهش ابر در استان گلستان باشیم.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۱

۲۵ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80783

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک