امروز : پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

ساماندهی معضلات شهری 1 300x195 - کارگروه پایش و رسیدگی معضلات شهری گنبدکاووس تشکیل می‌شود+عکسترکمن نیوز: با پیشنهاد شهردار و اعضای شورای شهر و موافقت فرماندار ویژه گنبدکاووس کارگروه ویژه پایش و رسیدگی به مشکلات و معضلات شهری گنبدکاووس تشکیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  رفع مشکلات ترافیکی از اولویت های مدیریت شهری بوده و طرح جامع ترافیک شهری گنبدکاووس نیز از مطالبات جدی شهروندان است که باید به صورت کاربردی تهیه و متناسب با گره های ترافیکی اولویت بندی و اجرایی شوند.

در همین خصوص با همت اعضای شورای شهر و شهردار گنبدکاووس روز چهارشنبه 9 تیرماه جلسه شورای ترافیک در شهرداری گنبدکاووس با حضور اعضای شورای شهر و شهردار ، فرماندار ویژه گنبد، رئیس دادگستری و دادستان گنبدکاووس، فرمانده انتظامی، پلیس راهور شهرستان‌های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد.

حاضرین جلسه در خصوص معضلات ترافیک شهرستان، ساماندهی تاکسی‌های برون شهری و راهکارهای مناسب جهت کنترل ترافیک به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست منصور طعنه گنبدی، شهردار گنبدکاووس با توجه به حضور اکثر مسئولین خارج از دستور جلسه دو معضل بزرگ شهری مبنی بر جمع آوری متکدیان و رفع سدمعبر را نیز مطرح کرد.

همچنین در این جلسه سیدخسرو خلیلی دادستان گنبدکاووس با اشاره به عدم حصول نتیجه قطعی و راهکار مناسب طی برگزاری جلسات مکرر در طول سالیان گذشته، پیشنهاد کرد: بزرگترین مانع در این راه عدم وجود شیونامه مستقل، تقسیم وظایف و عدم برگزاری جلسات به صورت مستمر است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در این نشست اظهار داشت: حل موضوعات مرتبط با ترافیک به دلیل پیچیدگی موضوعات، تعدد مباحث و تداخلات اختیاری دستگاه‌های اجرایی مختلف امری زمانبر بوده و بررسی‌های زیادی نیز می‌طلبد.

عبدالقدیر کریمی افزود: با توجه به کثرت موضوع و تعدد مباحث در خصوص مشکلات شهری، کارگروه فنی با حضور حوزه‌های مرتبط با محوریت شورای شهر و شهرداری تشکیل شود.

براساس گزارش ترکمن نیوز: در این جلسه مقرر شد متکدیان گنبدکاووس جمع آوری و در محلی مشخص نگهداری شوند و همچنین با مغازه‌داران و افرادی که باعث انسداد معابر عمومی می‌شوند برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

در پایان نیز تصمیم گرفته شد کارگروه پایش و رسیدگی به مشکلات شهری گنبدکاووس تشکیل شده و به صورت مستمر معضلات شهری از قبیل: ترافیک، سد معبر، متکدیان و … را نظارت کند.

گزارش از: یاشار نیازی

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز