امروز : یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    107166

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    19:52 | ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

قوجق نویسنده ترکمن ترکمن نیوز 1 300x211 - کارگروه‌های ادبیات انقلاب در حوزه کودکان و نوجوانان در کانون ایجاد شودترکمن نیوز:  یوسف قوجق گفت: کانون پرورش فکری می تواند با ایجاد کارگروه هایی از پیشکسوتان ادبیات کودک و نوجوان کارهای خوب و ارزشمندی در زمینه ادبیات انقلاب ارایه کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  نشست هنر و اندیشه در ادبیات انقلاب اسلامی امروز با حضور مهدی علی اکبرزاده، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از نویسندگان کودک و نوجوان از جمله سمیرا اصلانی پور، رفیع افتخار، محمدعلی گودینی، حسن احمدی، یوسف قوجق و امیر عبدالحسینی در سالن کنفرانس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

در این نشست، یوسف قوجق با بیان اینکه در مورد ادبیات انقلاب کارهایی انجام دادم و با این حوزه آشنا هستم، گفت: از حدود 30 کتابی که چاپ کرده ام حدود شش رمان و مجموعه داستان در حوزه انقلاب دارم.

این نویسنده اظهار داشت: اگر مدیریت کانون می خواهد در حوزه ادبیات انقلاب کارهای خوبی انجام دهد باید در این حوزه کارگروه هایی ایجاد شود. از نویسندگانی که در حوزه ادبیات انقلاب کار کردند، دعوت به همکاری شود. کانون باید از نیروهای خود نیز استفاده کند و تجربیات آنها را به کار گیرد. این جلسات می تواند خیر خوبی دشته باشد به شرط اینکه تنها به صحبت بسنده نشود و کار اجرایی نیز شود. کانون می تواند از تجربیات نویسندگان پیشکسوت استفاده کند و ارزیابی ها و گروه هایی که می خواهد را تشکیل دهد. همچنین می تواند برای گروه های سنی مختلف کارگروه های متنوع ایجاد کند تا کارهای خوبی ارایه شود.

وی تصریح کرد: پیشنهاد می کنم که نویسندگان پیشکسوت حوزه کودک و نوجوان با یکدیگر تعامل و گفت و گو داشته باشند، تجربیات خود را بیان کنند. این عزیزان با همفکری هم می توانند گام های خوبی در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی در شاخه کودک و نوجوان بردارند.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز