3527245 300x200 - کارمند قلابی در گنبدکاووس دستگیر شدترکمن نیوز: فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری کارمند قلابی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ محمود علی فر اظهارکرد: روزهای گذشته یکی از شهروندان گنبدی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کرد که فردی ناشناس به درب منزلش مراجعه و خود را نماینده یکی از دستگاه‌های اجرایی معرفی کرده است.

وی افزود: با حضور تیم گشت انتظامی کلانتری ۱۱ گنبدکاووس به محل شاکی عنوان داشت: فرد مورد نظر که خود را منتصب به یکی از دستگاه‌های اجرایی معرفی نموده لحظاتی قبل در برگه ای از اهالی منزل امضاء گرفته و نمی‌دانیم علت اخذ امضاء و محتوای آن چه بوده است.

سرهنگ علی فر تصریح کرد: ماموران با تحقیقات از فرد مراجعه کننده دریافتند که متهم با غصب عنوان دولتی قصد داشته احدی از اهالی منزل را که با هم اختلاف قبلی داشته و پرونده قضایی آنان نیز در مرجع قضایی تحت رسیدگی می باشد بر علیه وی مدرک سازی نماید.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس با اعلام اینکه متهم در صحنه جرم دستگیر و به جرم خود اعتراف کرده، با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد‌.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۲

۲۴ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

87011

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک