امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    54108

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:14 | ۰۵ خرداد ۱۳۹۸

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

یادداشت-تورکمن نیوز: در زمان استانداری مناف هاشمی بحث استعفای طهماسبی و انتخاب جانشین برای معاونت سیاسی و امنیتی به گزینه هایی همچون احسان مکتبی پیش آمد. بر اساس شناختی که از این روزنامه نگار گلستانی داشتیم از ایشان حمایت کردیم.

با انتصاب مکتبی احساس میکردیم به آن جایگاه خواسته های ما نیز همچون تعامل سازنده با احزاب و اقوام و تورکمنها تحقق پیدا میکند. ولی متاسفانه نمیدانستیم که شهادت ما در دادگاه عقل و وجدان اداری نیز مورد قبول نبود و حتی به نوعی در این زمینه حرکت ما پسروی داشت.

در اینجا دیدیم که ما چی میخواستیم و چی در آمد..؟ در بحث انتخاب مدیر کلی ارشاد دیدیم که جناب اقای مناف هاشمی تنها یک گزینه را به وزارت ارشاد معرفی کرد که با واکنش انفعالی و بی اهمیت گونه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رقابت تک رقیبی براریکه فرهنگ اداری استان نشست که اینجا هم خوش خیال بودیم که چی شد؟ حالا آمد و شروع به بررسی و شناخت اداری از محیط اداره و پرسنل کرد.

در این بین اغلب پرونده هایی که از مدیر کل سابق به ارث رسیده بود حتی دعوای مدیر کل سابق با خبرنگاری استانی نیز پس گرفته شد.
برعکس این پس گرفتن ها و حل پرونده های اکثر دوستان نخستین ابلاغ را به همان تورکمنی داد که مثل خود مدیر کل انتصابی ابلاغ ستاد روحانی داشت و از اداره کل باید میرفت.

اکنون نیز محل کار این تورکمن رسمی ارشاد را سیل گرفته و عملا محل کارش تعطیل شده است باز امکان بازگشت به اداره کل ارشاد که در واقع واحد سازمانی اش می باشد را تاکنون پیدا نکرده است.

از وزیر محترم ارشاد تقاضای وقت ملاقات کرد که نهایتا بدون هیچ گونه نتیجه ای درخواستش بی جواب مانده است. این قلم تنها با مردم صحبت میکند و از هیچ کس غیر از خدای خودش انتظاری ندارد.

قضاوت با شماست و اگر به جای ما بودید چی فکر میکردید و….؟

دکتر رشید نافعی

فعال فرهنگی، سیاسی تورکمنصحرا

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز