امروز : جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    37941

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    19:58 | ۲۴ مهر ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

neshast vazir gorgan2 1 300x197 - پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت فرهنگ و ارشاد از طریق آزمونگلستان-ترکمن نیوز-  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که پیگیری برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی این وزارتخانه از طریق آزمون های داخلی در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  سیدعباس صالحی عصر سه شنبه در نشستی با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و در پاسخ به سوالات و درخواست های شماری از آنان اظهار داشت: هم اینک 2 هزار و 400 نیروی قراردادی در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و تعدادی زیادی نیز در ستاد مرکزی فعالیت دارند که دغدغه آنان امنیت شغلی است.
وی ادامه داد: حتی تعدادی از نیروهای قراردادی ستادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بدون تبدیل وضعیت بازنشسته شدند.
به گفته وزیر 2 مسیر آزمون داخلی و بیرونی برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت فرهنگ و ارشاد وجود دارد که تلاش داریم سازمان اداری و استخدامی را متقاعد به برگزاری آزمون داخلی کنیم.
صالحی افزود: مقاومت در سازمان امور اداری و استخدامی در این مساله زیاد است در عین حال امیدواریم این مهم (تبدیل وضعیت) به سرانجام برسد و در کنار آن ارتقای شغلی نیروهای قراردادی نیز در اولویت قرار دارد.

neshast vazir gorgan1 2 300x197 - پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت فرهنگ و ارشاد از طریق آزمون

وزیر فرهنگ و ارشاد اظهار داشت: نامه نگاری با سازمان امور اداری و استخدامی برای افزایش فوق العاده کارکنان وزارتخانه انجام و تا حدودی این مجموعه را متقاعد کردیم که با وجود مطرح شدن بحث نبود منابع از سوی سازمان برنامه و بودجه، این مساله زودتر به نتیجه برسد.
وی همچنین در مورد طرح های نیمه تمام حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح کشور بیان کرد: تلاش داریم از طریق ورود بیشتر بخش خصوصی و در برخی موارد تغییر کاربری، طرح ها سریعتر تکمیل شود.
به گزارش ایرنا تخصیص اعتبار در حوزه رفاهی کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حمایت از برگزاری دوره های آموزشی متمرکز و افزایش تعامل معاونت های این وزارتخانه با هدف حل مشکلات کارکنان از جمله قول های صالحی به حاضران در این نشست بود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین گفت: با انجام سفرهای استانی و انعقاد تفاهم نامه میان این وزارتخانه و استانداری ها تلاش داریم نقشه راهی برای ادارات فرهنگ و ارشاد تعریف شود.
به گزارش ایرنا گلستان دهمین استانی است تفاهم نامه همکاری میان وزارت فرهنگ و ارشاد و استانداری در مسیر توسعه فرهنگی استان امضا شد.
در همین پیوند وزیر فرهنگ و ارشاد با تاکید بر اینکه ایران تهران نیست، افزود: تاکنون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در 10 استان تفاهم نامه همکاری با هدف توسعه زیرساخت های فرهنگی و هنری با استانداری ها به ارزش بیش از 5 هزار میلیارد ریال امضا کرده است.
به گفته وی، با انعقاد این تفاهم نامه ها به طور قطع جایگاه ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها هم ارتقا می یابد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز