گلستان-ترکمن نیوز-  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان  از پیش بینی ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد اشتغال مدد جویان این نهاد در استان خبر داد.

komite 29a 300x190 - پیش بینی 900 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد گلستان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،  به نقل ایرنا، امان الله حسین پور عصر روز دوشنبه در حاشیه تجلیل از مدیران بانک ها و آیین تحویل ۱۴ دستگاه وانت نیسان به مددجویان شهرستان کلاله در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: ۶۰۰ میلیارد ریال این مبلغ از محل تسهیلات بانکی و ۳۰۰ میلیارد ریال آن نیز از محل صندوق امداد این نهاد در نظر گرفته شده است.
وی ابراز امیدواری کرد که با تمهیدات صورت گرفته صد درصد این اعتبارات برای ایجاد اشتغال مددجویان جذب شود.
حسین پور یادآور شد: در سال گذشته، کمیته امداد گلستان در جذب اعتبارات اشتعالزایی مددجویان تحت پوشش با همکاری فرمانداران، مدیران بانک ها ومسئولان مرتبط، رتبه برتر کشور را کسب کرد.
وی خاطرنشان کرد که کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان در جذب اعتبارات اشتغالزایی مددجویان تحت پوشش و سایر نیازمندان کارنامه موفقی دارد و سال گذشته صد درصد ۳۵۰میلیارد ریال اعتبار اشتعالزایی مدد جویان استان جذب و برای ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از مددجویان اشتغال ایجاد شده است.
مدیرکل کمیته امداد گلستان ادامه داد: سال گذشته برای ایجاد اشتغال مددجویان این نهاد در شهرستان کلاله ۲۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده بود که با تلاش های صورت گرفته از سوی فرماندار ، مدیران بانکها همچنین مدیر و مسئولان کمیته امداد این شهرستان، بیش ازصد درصد این اعتبار جذب شد.
حسین پور گفت: درسال جاری نیز برای اشتغال مددجویان کمیته امداد کلاله ۵۵میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است که امیدواریم مثل سال گذشته صد درصد این اعتبارات به منظور اشتغال مددجویان و نیازمندان این شهرستان جذب شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان همچنین اعلام کرد: در سال جاری ۱۴۰دستگاه وانت نیسان برای مددجویان استان سهمیه در نظر گرفته شد که کارخانه در محاسبه قیمت این وانت ها ۱۰درصد تخفیف قائل شد.
وی افزود: قیمت هر دستگاه ازاین وانت ها ۴۰۰میلیون ریال بود که ۹۶درصد از این مبلغ به صورت تسهیلات قرض الحسنه از سوی صندوق کارآفرینی امید برای خرید وانت در اختیارمددجویان قرار گرفته است.
حسین پورهمچنین گفت: از ۱۴۰دستگاه سهمیه استان گلستان، ۱۴دستگاه برای شهرستان کلاله اختصاص یافت که عصر امروز با حضور فرماندار، مسئولان کمیته امداد ، سند مالکیت این وانت ها در اختیار مددجویان و نیازمندان این شهرستان قرار گرفت.
شهرستان کلاله با افزون بر ۱۳۰هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۲

۲۹ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6575

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک