گنبدکاووس 9 1 1 300x184 - پیشرفت ۸۰ درصدی خانه والیبال گنبدکاووس؛ برای تکمیل پروژه ۱.۸ میلیاردتومان اعتبار نیاز استترکمن نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی خانه والیبال استان در شهرستان گنبدکاووس گفت: برای تکمیل این پروژه یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار موردنیاز است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  قاسم‌علی برزمینی در بازدید از آخرین روند ساخت خانه والیبال در این شهرستان اظهار داشت: این پروژه در سال ۹۰ آغاز شد و مجهزترین و بزرگترین خانه والیبال در کشور است.

وی با بیان اینکه خانه والیبال گنبدکاووس حدود سه هزار مترمربع زیربنا دارد، گفت: این مجموعه دارای دو سالن مجزا برای تمرین، سونا، جکوزی، ساختمان اداری و غیره است که تلاش می‌کنیم این پروژه تا پایان امسال آماده افتتاح شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان داشت: در صورتی که یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به این پروژه اختصاص داده شود، خانه والیبال گنبدکاووس که یکی از مهم‌ترین پروژه‌های والیبالی کشور است، امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی این پروژه خاطرنشان کرد: تا کنون حدود ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای ساخت خانه والیبال گنبدکاووس هزینه شده است.

برزمینی با بیان اینکه تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی از اولویت‌های مهم این اداره کل است، گفت: حدود ۲۰ پروژه ورزشی در دهه فجر و بخشی هم تا پایان امسال در استان ساخته و افتتاح می‌شود.

وی هتل ورزش استان را از دیگر پروژه‌های مهم و کلیدی حوزه ورزش استان برشمرد و گفت: تجهیز این پروژه باقی مانده و قرار است از اعتبارات استانی و ملی برای این کار استفاده کنیم.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۰۹

۰۷ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

77923

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک