امروز : دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

انتخاباتی 1 - پیشتازی محسوس چهره های جدید در رقابت میدانیترکمن نیوز: طاهر جانی خبرنگار غرب گلستان در یادداشت خود درباره انتخابات در بندرترکمن چنین نوشت:

تب داغ بازی سرنوشت ساز بازی ایران و عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال نیز نتوانست جریان سخنرانی ادامه دار کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرترکمن را متوقف کند. جالب آنکه برخی از کاندیداها حتی در زمان جریان این بازی مهم نیز برنامه سخنرانی ترتیب داده اند.
بندرترکمن در چهارشنبه پایانی معمولا شلوغ ترین روز را در انتخابات مجلس و شورای شهر به نسبت سایر شهرهای استان گلستان پشت سر می گذارد‌ و باید دید در شرایط منع کرونایی جوانان علاقمند چگونه خواهند توانست بر احساسات شان که سرشار از هیجان خواهد بود، فائق خواهند آمد.

فریدون نورگلدی کارمند بازنشسته جهاد و کاندیدای ایندوره شورای شهر بندرترکمن با حضور در فرمانداری این شهر از ادامه فعالیت انصراف داد.

کامران ایری رئیس هیات نظرات مستقر در فرمانداری بندرترکمن تایید کرد تست کرونای یکی از کاندیداها مثبت اعلام شده و وی بدون اعتراض به این مطلب پذیرفته است که برنامه سخنرانی های میدانی اش را متوقف کند.

همایش بزرگ همبستگی تحت عنوان (همبستگی اقوام) ستاد گوهرشاد حسینی با حضور بزرگان قوم قزاق امروز عصر در محدوده پل قزاق محله شمالی بندرترکمن برگزار خواهد شد. در شامگاه روز گذشته بسیاری از فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از جمله کاکاجان قورلی زاده، خدر دانشفر، زلیخا عادلی، جلیل قره جه، شادکام و تعداد زیادی از بانوان به محل ستاد وی سرکشی داشته و فعالان میدانی ترافیک شدیدی را شاهد بودند.

شب گذشته بیست و چهارم مردادماه هواداران و طرفداران عبدالخالق صمیمی همایش پر شوری را در امیرکبیر برگزار کردند.
حضور مردم در این همایش جالب توجه عنوان شده و دکتر یحیی و محمدقلی ایری نماینده اسبق مجلس در آن حضور داشته اند. صمیمی که اولین دوره کاندیداتوری شورای شهر را تجربه می کند از ساکنان محله فارابی می باشد و بنا به گفته خودش مانور تاثیر گذاری را نیز در آن محدوده انجام داده است.

میلاد بهرمال از ستاد انتخاباتی رقیه آرخی می گوید همایش های این بانوی کاندیدای شورای شهر با استقبال عمومی مواجه شده و امیدوار است که آنها بتوانند در چهارشنبه پایانی رکورد جمعیت را بشکنند. آرخی امشب ساعت ۱۰ شب در امیرکبیر سخنرانی می کند.

یاران فرشید کلته و اشکان آزاد فر نیز روز گذشته ترتیب همایش داده و از جریان استقبال مردمی اظهار رضایت می کنند. طرفداران عبدالله میرابی هم در همایش انتهای مسجد قبا حضور پر باری داشتند. هر سه این کاندیداها امروز سخنرانی ندارند‌.

صاحب نظران می گویند ائتلاف عبدالصمد بشکند و داود اسلام نیا صرفا همکاری این دو کاندیدا با یکدیگر بوده و هیچ گروه خاصی جریان مذکور را حمایت و یا رد نمی کند. تاکنون در اینباره هیچ بیانیه رسمی از سوی دو کاندیدا منتشر نشده است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز