امروز : جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

ostandar 7azar 300x200 - پیام قدردانی استاندار ازمردم ومجریان مسابقات کبدی قهرمانی آسیا درگلستانگلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان در پیامی ازمردم و مجریان مسابقات کبدی قهرمانی آسیا درگرگان قدردانی کرد و گفت: با حضور تماشاگران فهیم استان و دست اندرکاران دلسوز ورزش و همراهی دستگاه های اجرایی، امیدواریم شاهد برگزاری دیگر رقابت های ورزشی آسیایی و جهانی در گلستان باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،   در پیام سید مناف هاشمی آمده است: ورزش عامل شادابی، رشد و تعالی جامعه است و بسیاری از آسیب های اجتماعی با توجه و گرایش به ورزش قابل پیشگیری و کاهش هستند.
برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گلستان، نقطه عطفی در فعالیت های ورزشی این استان بود که خوشبختانه با همدلی و همراهی تمامی دست اندر کاران ورزش، دستگاه های اجرایی و مهمتر از همه مردم خونگرم، ورزشکار و ورزش دوست استان با کیفیتی مطلوب برگزار شد.
یقیناً گلستان با توجه به ظرفیت ها و قابلیت های طبیعی، فرهنگی و ورزشی می تواند میزبانی مسابقات ورزشی در دیگر رشته ها را برعهده گیرد و بگونه ای شایسته از تیم های شرکت کننده پذیرایی نماید.
استاندار گلستان افزوده که از مردم خونگرم گلستان ، وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون کبدی، دست اندرکاران ورزش استان، صداو سیما در سطح ملی و استانی ، خبرنگاران و اصحاب رسانه، دستگاه های اجرایی و تمامی کسانی که در برگزاری با شکوه این رقابت ها همکاری نمودند، قدردانی و سپاسگزاری می نمایم و امیدوارم گلستان بستر مناسبی برای رقابت های ورزشی در آینده باشد.
به گزارش ایرنا مسابقات کبدی قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ گرگان در دو بخش مردان و زنان از سوم تا ششم آذر ماه در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد./ایرنا

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز