نظر شیرمحمدلی ترکمن نیوز 300x188 - پیام تقدیر حاجی نظر شیرمحمدلی از حاج آخوند عبدالغفور چرکزی رئیس نمایندگی تبلیعات اسلامی بخش داشلی برونترکمن نیوز:حاجی نظر شیرمحمدلی” بخشدار سابق داشلی برون طی پیامی از حاج آخوند عبدالغفور چرکزی رئیس نمایندگی تبلیغات اسلامی بخش تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام:

حاج آخوند عبدالغفور چرکزی ؛ رئیس محترم و پرتلاش نمایندگی تبلیعات اسلامی بخش داشلی برون :

اکنون که بودجه تبلیغاتی در جهان، از بودجه تسلیحاتی و نظامی پیشی گرفته و جنگ نظامی، جای خود را به جنگ تبلیغی داده است، می توان گفت که تبلیغات، از سرمایه های عظیم قرن حاضر به شمار می آید. با توجه به این که بزرگ ترین توطئه بر ضد انقلاب اسلامی ایران، توطئه تبلیغاتی است و مهم ترین فشار بر انقلاب، از سوی تبلیغات است، اهمیت پرداختن به این امر، بسیار ضروری به نظر می رسد. بر این اساس، نهاد ارزشمند سازمان تبلیغات اسلامی، با داشتن رسالت عظیمِ رساندن حقایق اسلام به دنیا و شناساندن آن به مردم، برای پرداختن به امر تبلیغات دینی تأسیس شد که کار سیاست گذاری، برنامه ریزی، هدایت، تأسیس مراکز اطلاع رسانی، اعزام مبلّغ، برای اشاعه فرهنگ اسلامی و… را بر عهده دارد و با پیام آزادی انسان ها، بر پایی عدالت، صلح و آشتی به فعّالیت می پردازد.
ضمن عرض تبریک یکم تیر ماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی وهفته تبلیغ واطلاع رسانی به علمداران تبلیغ وپرسنل خدوم سازمان تبلیغات اسلامی:
بدینوسیله از تلاش، ایثارگری و فعالیت ۲۰ ساله حضرتعالی در منطقه مرزی و بخش داشلی برون از طرف خودم و مردم شریف آن بخش کمال تشکر و قدردانی را دارم. بی شک تدبیر و مدیریت جنابعالی در چارچوب قانون و منویات مقام معظم رهبری در ایجادهمگرائی ، وفاق و همدلی در بین مردم و شناسائی و خنثی کردن توطئه های دشمنان در منطقه مرزی مشهود و ملموس است. اجرکم عندالله و من الله توفیق

“حاجی نظر شیرمحمدلی “

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۰

۰۱ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

77582

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک