امروز : سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

ترکمن نیوزارکاکلی 1 300x300 - پیام تشکر حکیم آق‌ارکاکلی از حضور گسترده مردم گنبدکاووس و بخش محروم داشلی‌برون در انتخابات مجلس دوازدهم: منتخب مردم گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون با صدور پیامی از حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق

مقام معظم رهبری :
انتخابات مظهر جمهوریت نظام است

اینک که با حضور گسترده مردم خوب و فهیم حوزه انتخابیه گنبدکاووس و بخش داشلی برون ، به عنوان منتخب شما به مجلس شورای اسلامی راه یافتم بر خود لازم میدانم که ابتدا از همه مردم شریف که با اتحاد و همدلی  بدون هیچ نگاه قومیتی ، مذهبی ، جناحی و حزبی پا در میدان گذاشته و مشارکت خوبی را در انتخابات رقم زدند سپاسگزاری نموده و سپس از همه دست اندرکاران برگزاری امر عظیم انتخابات اعم از دستگاههای اجرایی و نظارتی و عوامل صندوق های رای و نیروهای انتظامی و امنیتی و همه عزیزانی که در این عرصه نقش آفرینی نمودند تشکر و قدردانی نمایم.
شایسته است از همه بزرگوارانی که در ستاد انتخاباتی اینجانب بطور مستقیم و غیرمستقیم قبول زحمت نمودند و با تلاش خود این موفقیت را رقم زدند امتنان ویژه داشته باشم.
اکنون که به لطف خداوند متعال و اراده مردم ، پا در این میدان نهادم ، خود را نماینده همه مردم شهرستان گنبدکاووس میدانم و نسبت به آنچه که وظایف قانونی یک نماینده است با تمام توان ، اهتمام میورزم و از مشورت نخبگان و فرهیختگان و اهل فن بهره خواهم برد.
امیدوارم که با دعای خیر شما مردم نجیب و شریف ، بتوانم قدردان اعتماد شما باشم و امانت‌دار خوبی برای آنچه بر دوشم نهادید بنمایم.

سربلند و پیروز باشید

عبدالحکیم آق ارکاکلی
منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه گنبدکاووس و بخش داشلی برون

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز