قربانقلی حیدرنژاد 300x264 - پیام تسلیت سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در پی درگذشت آخوند قربانقلی حیدرنژادترکمن نیوز:  حجت الاسلام دیلم با صدور پیامی درگذشت عالم فرزانه، محقق، نویسنده، شاعر و ادیب ترکمن ” آخوند قربانقلی حیدر نژاد” مدیر و مدرس مدرسه علوم دینی احمدیه گمیشان را تسلیت عرض نمود.

پیام تسلیت حجت الاسلام دیلم سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به شرح ذیل می باشد:

انالله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر درگذشت عالم دینی فرزانه، محقق، نویسنده، شاعر و ادیب ترکمن ” آخوند قربانقلی حیدر نژاد” مدیر و مدرس مدرسه علوم دینی احمدیه گمیشان را به کلیه مردم ترکمن صحرا، شهرستان گمیشان، استان گلستان و به ویژه به خانواده آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم.
از خداوند متعال برای آن سفر کرده غفران واسعه الهی و برای کلیه بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل را مسئلت می دارم.
مرحوم “آخوند قربانقلی حیدر نژاد” در طول دوران حیات خود در راه تحقق وحدت و تقریب بین امت اسلامی و ترویج زندگی مسالمت آمیز مسلمانان در سایه قرآن کریم و سنت رسول الله (ص) تلاش شایانی داشت.
استاد فقید “آخوند قربانقلی حیدر نژاد” محقق، نویسنده، شاعر، ادیب ترکمن و سخنوری توانا بود و در طول عمر با برکت خود با تالیفات، کتاب ها، سخنرانی ها و پند و اندرزهای خود در راستای ترویج و توسعه سبک زندگی اسلامی در بین مردم منطقه تلاش بسیاری داشت.
ضمن تسلیت مجدد این ضایعه، از خداوند سبحان برای آن عالم گرانقدر طلب علو درجات الهی و برای بازماندگان و به ویژه مردم عزیز اهل سنت گلستان آرزوی صبر جزیل دارم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۵

۱۸ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86759

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک