چی فرماندار ترکمن پیام تبریک 300x200 - پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دخترترکمن نیوز:  الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س ) و روز دختر در پیامی این روز را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن،  متن پیام به شرح زیر است:

” بسمه تعالی”

دهه اول ذی القعده ، به نام دهه کرامت ، مصادف است با ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و خجسته زاد روز با برکت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع)که در آن عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می پیچد، فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت فراهم می شود . این دهه، دهه ترویج معارف اهل بیت (ع) و زمان مناسبی برای نهادینه ساختن سبک زندگی اسلامی با الهام از آموزه های رضوی است.

دختران ایرانی امروزه هم‌پای مردان در همه عرصه‌های علمی، ورزشی و… حضور فعال دارند و این از افتخارات نظام و جامعه ماست که علی‌رغم همه تبلیغات منفی٬ حضور فعالانه دختران در تمام عرصه‌ها به رسمیت شناخته شده است.

اینجانب فرا رسیدن ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و خجسته زاد روز با برکت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) و آغاز دهه کرامت و گرامیداشت روز دختر را به همه تشنگان کرامت اهل بیت(ع) به ویژه مردم شریف شهرستان بندرترکمن تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزومندم دختران ایران اسلامی با تاسی و الگوپذیری از آن حضرت، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره پیروز و سرافراز باشند.

الیاس هیوه چی
فرماندار شهرستان ترکمن

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۴

۰۳ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

77644

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک