امروز : شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

ملی تشکل ها 300x210 - پیام تبریک رئیس مجمع خیرین استان به مناسبت روز ملی سازمان های مردم نهاد و مشارکت های اجتماعیترکمن نیوز:  22 مرداد ماه را روز سازمانهای مردم نهاد نام نهاده اندتا هر ساله به زحمات تلاشگران عرصه مشارکت جویی و مطالبه گری ارج نهاده شود. محمد شهرکی رئیس مجمع خیرین استان گلستان به مناسبت این روز پیامی را به این پایگاه خبری ارسال کرد که در ذیل می‌خوانید:

بسـمه تعــالـی
سلام علیکم،
باید باور کنیم سمن هـا و سازمان های مردم نهـاد نقـش‌ موثری در هـم‌ فکـری و همـراهی اجرای بهتر فعالیت‌هـای آموزشی و ترویجی و انعـکاس مطالبات مـردمی به دستگاه‌هـای اجرایی برای حل مشکلات جامعه در حـوزه‌ های مختلف دارند و از این ظرفیت به نحـو شایسته تری بهره بگیریم.

اینجانب ضمن تبریک و خداقـوت به اعضـاء پرتلاش سـازمـان هـای مردم نهــاد در بخـش هــای مختلف امــیدوارم خیـرین بزرگـوار با استفاده از ظـرفیت بالای این سـازمـانهـا در کنار مسئولان نظام  مشکلات مردم را با هدف کیفی سازی زندگی اقوام و اقشار مختلف به حداقل برسانند.

امروز مشکلات بخـش هـای مختلف از جمله نیازهای معیشتی مردم، کمبـودهـای حوزه ی بهــداشـت و درمـان، تحصـیل، ازدواج کـار و حتـی خـانـه دارشـدن نـیازمـندان بـا تـــلاش جهــادی و تعامـل بین مسئـولان با سـازمــان هـای مردم نهاد حل شدنی است که البته در این مسیر مـدیریت قـوی و احـترام متـقابـل طرفین ضروری ست و باید با بهره گیری از آمـوزه های دینی بدور از چـالش و قضـاوت های عجـولانه، احسـاسی و غیر منطقی راه رسـیدن به اهــداف متـعـالــی و مقــدس را هموار کـرد.

یادمان باشد کار برای رضای خدا و در جهت حفظ آبرو و اعتبار بخشیدن به بندگان خدا را نباید با علایق شخصی و خـواسـته هــای دنیــوی قاطــی کنیم و به دنبال رسـیدن به پست و مقام به مردمی که شایسته بهترین ها هستند ادرس غلط و اطلاعـات نـادرست بدهیم.

این مـردم، سرمــایه هـای نظام و ســربازان گوش به فرمـان مقام معظم رهبـری هستند و بایــد در مسـیری درسـت و آبــرومــند از خدمــات شایسته بهره منــد بشــوند و مــا بایـد این راه را بـه کــوری چشــم دشـمنان همــوار کنـیم تا آرامـش و آسـایــش مــردم جغرافیای عشـق و امید و مهـربانی، ایـران عزیز روز به روز بیشتر شــود.

و من الله التـوفـیق
محمد شهــــرکی
رئیس مجمـع خیرین استان گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز