گلستان روز خبرنگار 300x221 - پیام استاندار گلستان در پی شهادت دانشمند هسته ای کشورترکمن نیوز:  استاندار گلستان در پیامی ضمن محکومیت حادثه تروریستی صورت گرفت و تبریک و تسلیت شهادت دکتر محسن فخری زاده اظهار کرد: هرگاه ملت ایران در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته دشمنان قسم خورده این کشور در قالب اقدامی تروریستی فزرندان رشید این کشور را هدف گرفته اند و این نشان از حقارت آنان دارد.

متن پیام دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه تروریستی آبسرد دماوند و شهادت مظلومانه دانشمند برجسته هسته ای جمهوری اسلامی ایران,  دکتر محسن فخری زاده موجب تالم و تاثر شدید گردید.
تروری بی رحمانه, بی شرمانه  که همچون گذشته در زمان رشد و پیشرفت ملت ایران توسط دشمنان قسم خورده این نظام برنامه ریزی شد تا شاید بتوانند روند توسعه کشور را مختل سازند , غافل از آنکه فرزندان رشید این کشور اجازه نخواهند داد مسیر اوج گیری جمهوری اسلامی با خللی مواجه شود.
ستیزه جویی اسکتبار جهانی با نظام اسلامی در قالب ترور فرزندان این سرزمین موضوع تازه ای نیست و این جریان از شهادت دکتر بهشتی تا شهادت سپهبد سلیمانی ادامه داشته و امروز شهادت دکتر فخری زاده برگ دیگری از اسناد قربانی بودن ایران در مقوله تروریسم است.
اینجانب شهادت مظلومانه دکتر محسن فخری زاده در این حادثه تروریستی را به همکاران عزیز او و مردم غیرت مند و ولایت مدار استان گلستان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و بر این باوریم که مسیر شهید فخری زاده و تمام دانشمندان هسته ایران تا دستیابی کامل به انرژی صلح آمیز هسته ای ادامه دارد و یقیناً حقانیت و مظلومیت ایران اسلامی به دنیا اثبات خواهد شد.
هادی حق شناس
استاندار گلستان
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۰۰

۰۸ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86191

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک