امروز : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۰,۵۳۰

ریال

|

دمای هوای شهر

3617162 300x169 - پزشک قلابی در علی آبادکتول دستگیر شدترکمن نیوز: دادستان علی آباد از دستگیری پزشک قلابی در یکی از درمانگاه های این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سیدباقر طباطبایی گفت: متهم با استفاده از مشخصات و شماره نظام پزشکی ، فردی که چندسالیست ساکن استرالیاست ، در یکی از درمانگاه‌های بخش خصوصی علی آباد طبابت می‌کرد.

مهر پای نسخه یکی از بیماران این خانم، توجه یکی از پزشکان متخصص استان را جلب کرد و در پیگیری‌ها متوجه شد، فردی که با این نام طبابت می‌کند یکی از هم دانشگاهی‌های قدیم او در دانشکده پزشکیست که چندسالیست خارج از کشور زندگی می‌کند.

پزشک ساکن استرالیا پس از متوجه شدن موضوع در نامه به نظام پزشکی شهرستان آمل ماجرای این پزشک که با شماره نظام پزشکی و مشخصات او طبابت می‌کند را پیگیر شد و به این ترتیب هویت پزشک قلابی لو رفت.

دادستان طباطبایی ادامه داد: پزشک قلابی دستگیر و در نخستین جلسه دادگاه ، علاقه زیاد به پزشکی را انگیزه عمل خود عنوان کرد.

پزشک قلابی فقط یک ماه کار طبابت را در یکی از درمانگاه‌های این شهرستان آغاز کرده بود و هم اکنون پرونده او به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق تجویز دارو و بدون داشتن مدرک پزشکی و استفاده غیرمجاز از عنوان علمی دکتر در دادسرای علی آباد در حال رسیدگی است .

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز