زنی پروژه روگذر گنبدکاووس 1 300x188 - پروژه احداث روگذر گنبدکاووس آغاز شد+ فیلم و عکسترکمن نیوز: رئیس شورای اسلامی شهرگنبدکاووس گفت: برای بهبود ترافیک شهری در ورودی شرقی گنبدکاووس و در میدان بسیج این شهر پروژه ساخت تقاطع غیر همسطح (روگذر) کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عارف گرگانی در مراسم کلنگ زنی احداث روگذر گنبدکاووس که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان، فرماندار ویژه، اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین شهردار و تنی چند از مسئولین شهرستان برگزار شد گفت: پل روگذر با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال آغاز شد و دارای ۱۸٫۶ متر عرض و ۶۴۰ متر طول و با اسکلت و پایه‌های بتنی ساخته می‌شود.

شهردار گنبدکاووس نیز در خصوص کلنگ زنی پروژه روگذر گفت: طی سال های گذشته مطالعات زیادی روی نقاط کور ترافیکی شهر داشتیم و ۱۳ نقطه مهم به لحاظ حجم ترافیک در گنبدکاووس مشخص شده است.

منصور طعنه گنبدی با اشاره بر اهمیت ساخت روگذر در ورودی شرقی گنبدکاووس اظهار داشت: حجم ترافیک در ورودی شهر از طرف شهرستان مینودشت و میدان بسیج بسیار سنگین است و تنها راه برای رفع این معضل و ساخت روگذر می باشد که امروز با حضور مهندس غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان کلنگ زنی شد.

وی افزود: بودجه امسال شهرداری گنبدکاووس یک هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است که تاکنون یک هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال آن محقق شده است.

شهردار گنبدکاووس خاطرنشان کرد: ۶۸ درصد بودجه شهرداری گنبد در بخش عمرانی و بقیه در بخش جاری هزینه شده است.

طعنه گنبدی در خاتمه گفت: بر اساس بررسی های انجام شده توسط کارشناسان شهرداری، بودجه‌ی سال آینده گنبدکاووس حدود ۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال پیش بینی و مصوب شده است.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۳۴

۲۰ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89922

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک