سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد:

گنبدکاووس-ایتنانیوز-  رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می گوید که به هر یک از استان های کشور مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال از منابع این نهاد و درقالب تسهیلات اشتغالزایی با کارمزد پایین برای ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغالزا تا پایان امسال پرداخت می شود.

saiidi 24a 300x202 - پرداخت 400 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به هر استان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران، محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در مراسم اهدای چهار هزار جلد اسناد مالکیت اراضی مسکونی، تجاری و زراعی به مردم سه شهرستان کلاله، مراوه تپه و گالیکش که به صورت متمرکز در روستای تمرقره قوزی کلاله برگزار شد، گفت: این تسهیلات با هماهنگی استانداران در اختیار استان ها قرار می گیرد.
وی افزود: بنیاد مستضعفان در مراسم امروز چهار هزار جلد سند از املاک متعلق به این نهاد را به مساحت تقریبی ۵۱ میلیون و ۸۶۰ هزار متر مربع و به ارزش ۷۸۷ میلیارد ریال به مردم این سه شهرستان به صورت رایگان اهدا کرد.
سعیدی کیا اضافه کرد: ۵۰ درصد از این اسناد متعلق به اراضی کشاورزی و ۵۰ درصد دیگر نیز املاک مسکونی و تجاری می باشد.
وی تصریح کرد: پیش از این نیز در مجموع ۲۰ هزارو ۷۵۰ جلد سند مالکیت متعلق به املاک مسکونی، تجاری و اراضی کشاورزی این بنیاد به ازرش ۲۰ هزار میلیارد ریال به مردم برخی شهرها و روستاهای استان گلستان به صورت رایگان اهدا شده است.
دراین مراسم استاندار گلستان، دبیر مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کلاله و ائمه جمعه منطقه شرق گلستان حضور داشتند./ایرنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۴

۲۴ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6297

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک