به زندانیان آزادشده 300x195 - پرداخت 18 میلیارد ریال تسهیلات به زندانیان آزادشده در گلستاناخباراستانی-ترکمن نیوز- مدیرکل زندان‌های استان گلستان گفت: در سال گذشته ۷۷ نفر از مددجویان آزادشده واجد شرایط در مجموع ۱۸ میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال برای اشتغال پایدار از تسهیلات بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، علیرضا رضوانی اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در زمینه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و در چارچوب سیاست‌ها و خط‌مشی‌های مصوب شورای اجتماعی کشور دوره‌های آموزشی ویژه همسران و فرزندان زندانیان در حوزه‌های پیشگیری از طلاق، پیشگیری از اعتیاد و ارتقای مهارت‌های اخلاقی و زندگی زندان‌های استان با شرکت تعداد ۷۵۰ نفر از خانواده‌های مددجویان برگزار شد.

 

وی افزود: همچنین مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانیان استان در راستای ایجاد اشتغال فراگیر و پایدار برای زندانیان آزادشده با همکاری بانک‌ها و مؤسسات مالی طرف قرارداد برابر اعتبار ابلاغی از سوی اداره‌کل اقدامات تأمینی سازمان زندان‌های کشور اقدام کرد.

 

مدیر کل زندان های استان گلستان از پرداخت هزینه تحصیلی به ۸۲ نفر از فرزندان زندانیان و کمک نقدی و سبد کالا سایر کمک‌های غیرنقدی به تعداد ۲۸۱ نفر به خانواده‌های مددجویان خبر داد.

 

رضوانی افزود: در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی ویژه خانواده زندانیان آزاد شده در سال گذشته تعداد ۹۴ از خانواده ها به اردوی فرهنگی اعزام و تعداد ۶۸۳ بسته فرهنگی نیز به خانواده زندانیان آزادشده اهدا شد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۴

۱۷ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک