رئیس ورزش و جوانان گنبدکاووس خبر داد:

اخبار ورزشی-ایتنانیوز-  رئیس اداره ورزش و جوانان ‌گنبدکاووس گفت: ‌بخشی از تعهدات حمایت‌کننده مالی تیم والیبال برای تیم پرداخت شد تا اقامت تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس در تبریز انجام شود.

mvalibal 27m 300x225 - پرداخت تعهدات اسپانسر تیم والیبال ایرانیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  ابراهیم غفاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما درباره انصراف اسپانسر تیم والیبال ایرانیان از حمایت این تیم اظهار داشت: در حال حاضر مبلغ ۳۰ میلیون ریال از طرف آقای سلیمانی حمایت کننده مالی تیم به حساب آقای حاجی نیازی واریز شد تا تیم بتواند در تبریز اقامت کند و در حال حاضر هم با تیم تبریز در حال مسابقه هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس افزود: سرمربی تیم والیبال با آقای سلیمانی برخورد مناسبی نداشت و توهین‌هایی که به وی شد سبب دلخوری و کناره‌گیری وی شده است.

غفاری تصریح کرد: جلسه‌ای با استاندار جدید گلستان داشتیم, وی نگاه مثبت خوبی به تیم والیبال گنبدکاووس دارد و درصدد است تا سلیمانی را برای اسپانسری بازگرداند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس تاکید کرد: امید داریم تا یکی, دو روز آینده این دلخوری ها از بین رود و سلیمانی دوباره اسپانسری تیم را به دست گیرد و شاهد موفقیت های خوبی برای تیم والیبال باشیم.

غفاری گفت: اگر بنا به دلایلی سلیمانی حمایت کننده مالی تیم ادامه اسپانسر بودن تیم را قبول نکند به اجبار اسپانسر دیگری جایگزین خواهیم کرد.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۳

۲۷ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5298

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک