امروز : سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  کلوی ترکمن نیوز 300x300 - پذیرش «بیمارستان طالقانی گنبد» ۲ برابر بیشتر از ظرفیت است+عکسترکمن نیوز – مدیر بیمارستان آیت ا… طالقانی گنبدکاووس گفت: بیمارستان تخصصی کودکان طالقانی بیش از ظرفیت خود پذیرش داشته و خدمات درمانی می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مهیار کلوی در حاشیه بازدید خیرین سلامت شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرکز درمانی آیت الله طالقانی یکی از قدیمی ترین بیمارستان‌های شهرستان بوده و در حال حاضر پذیرش 200 بیمار را دارد.

وی با اشاره بر مرکزیت گنبدکاووس در شرق گلستان افزود: این مرکز درمانی روزانه 2 برابر بیشتر از ظرفیت خود پذیرش بیمار دارد به نحوی که بیشتر اوقات بیماران در راهروها بستری و نگهداری می‌شوند.

کلوی 1 300x188 - پذیرش «بیمارستان طالقانی گنبد» ۲ برابر بیشتر از ظرفیت است+عکس

بر اساس این گزارش: بیمارستان آیت ا… طالقانی گنبدکاووس از جمله مراکز درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی گلستان است که 65 تخت ثابت داشته و بیش از 60 سال قدمت یکی از قدیمی‌ترین و فرسوده‌ترین بیمارستان‌ها در شمال کشور به شمار می‌رود.

این بیمارستان دارای خدمات تخصصی و فوق تخصصی سرپایی با 60 نفر پزشک متخصص و فوق تخصص در حال خدمات رسانی در بخشهای بستری اطفال، نوزادان، مراقبتهای ویژه نوزادان، کلینیک های دیابت، متادون، کموتراپی کودکان، بخش تالاسمی، کلینیک مشاوره شیردهی و بخشهای پاراکلینیک است.

کلوی 2 300x188 - پذیرش «بیمارستان طالقانی گنبد» ۲ برابر بیشتر از ظرفیت است+عکس

رئیس مجمع خیرین استان گلستان و رئیس مجمع خیرین سلامت گنبدکاووس در خصوص برطرف ساختن نیازهای بیمارستان اظهار داشت: امروز برای بازدید و استماع نیازهای بیمارستان آمدیم و به زودی نشستی با مجمع خیرین و سایر نیکوکاران استان و شهرستان خواهیم داشت تا با مشارکت آنان بتوانیم نیازهای تجهیز و عمران بیمارستان را رفع نمائیم.

محمد شهرکی تصریح کرد: از تمامی مردم نیک اندیش و خیر منطقه دعوت می کنم تا در این امر خیر مشارکت داشته باشند چرا که بیمارستان‌ها و مراکز درمانی محل نگهداری همشهریان و هموطنان و گاها برای درمان بیماران از خانواده و خویشان پیش می آید و آنچه در این مسیر کمک رسانی کنند در اصل برای خودشان است.

گزارش از: یاشا رنیازی

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز