هفته پنجم لیگ برتر فوتبال گلستان؛

اخبار فوتبال-ایتنانیوز-  هفته پنجم لیگ برتر فوتبال گلستان با صدرنشینی پدیده گنبد و پیروزی پر گل شهید متاجی گرگان همراه بود.

footbal 16m 300x205 - پدیده گنبد صدرنشین شد/ پیروزی پر گل شهید متاجی گرگان

به گزارش پایگاه اطلاع سانی اخبار ترکمن،  به نقل مهر، هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان گلستان بعدازظهر یکشنبه با برگزاری دو دیدار به پایان رسید که تیم شهید متاجی گرگان با نتیجه چهار بر یک میزبانش عقاب گنبد را در هم کوبید و شاهین بندرگز با یک گل از سد دارایی گز عبور کرد.

در سایر دیدارهای این هفته که روزهای جمعه و شنبه برگزار شد، پدیده گنبد سه بر دو شهید آسیابی کلاله را از پیش رو برداشت و به صدر جدول صعود کرد، دیدار تیم‌های استقلال بندرگز با پرسپولیس کردکوی و همچنین دیدار تیم‌های قزاق گرگان و استیل البرز آق قلا با تساوی مشابه یک بر یک به پایان رسید.

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال استان گلستان در پایان هفته پنجم، تیم‌های پدیده گنبد و استیل البرز آق قلا با ۱۱ امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در مکان‌های اول و دوم قرار دارند، تیم‌های شهید متاجی گرگان و دارایی گز با ۱۰ امتیاز در مکان‌های سوم و چهارم جای گرفته‌اند و شهید آسیابی کلاله با ۹ امتیاز در رده پنجم ایستاده است.

همچنین تیم‌های پرسپولیس کردکوی با پنج امتیاز، استقلال بندرگز و شاهین بندرگز با چهار امتیاز، قزاق گرگان با دو امتیاز و عقاب گنبد با یک امتیاز در مکان‌های ششم تا دهم قرار دارند.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۲

۱۶ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4503

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک