امروز : سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

شهرام غراوی و رامین نورقلی پور:

پدرانمون 45 سال پیش باهم دوست و همکار بودند+عکس

شرق و غرب گلستان 300x185 - پدرانمون 45 سال پیش باهم دوست و همکار بودند+عکستورکمن نیوزدو نماینده شرق و غرب گلستان: روزگاری پدرانمون باهم دوست و همکار بودند، شاید هرگز فکرش را هم نمی کردند فرزندانشون نماینده مردم ترکمن صحرا در مجلس شورای اسلامی شوند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ شهرام کوسه غراوی و رامین نور قلی پور در نشستی صمیمی بایکدیگر با تبادل خاطرات گذشته عنوان کردند حدود 45 سال پیش پدرشان که هردو از آموزگاران قدیمی ترکمن صحرا هستند باهم دوستان خوبی بوده و رفاقت داشته اند.

در تصویر فوق سمت چپ با کت روشن عکس حاج ایل محمد کوسه غراوی پدر بزرگوار شهرام کوسه غراوی وکیل مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه را مشاهده می کنید. وی از معلمان قدیمی شهرستان مراوه تپه بوده است و در اوایل انقلاب نیز به سمت نماینده آموزش و پرورش و ریاست دبیرستان های بخش مراوه تپه در آموزش فرزندان ترکمن صحرا خدمت می کرده است.

عکس سمت راست نیز با کت و شلوار تیره کسی نیست جز طواق نور قلی پور پدر بزرگوار رامین نورقلی پور وکیل مردم شهرستان های کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی. این عکس یادگاری از دوران همکاری طواق نورقلی پور و حاج ایل محمد کوسه غراوی در آموزش و پرورش  گالیکش و تدریس در مدارس این شهر بوده است.

این مطلب در حال تکمیل است.

گزارش از: یاشار نیازی

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز