سرپرست هیئت کبدی استان گلستان خبر داد:

گلستان-ایتنانیوز-  سرپرست هیئت کبدی استان گلستان از پخش زنده مسابقات آسیایی کبدی گرگان از شبکه ورزش و شبکه سه سیما خبر داد.

mosabeghatkabedi 15a 300x222 - پخش زنده مسابقات آسیایی کبدی گرگان

به گزارش پايگاه خبري تحليلي ترکمن‌هاي ايران،  به نقل مهر، ولی الله مقصودلو عصر یکشنبه در جلسه هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر گرگان، اظهار کرد: مسابقات آسیایی کبدی در گرگان با حضور ۱۰ تیم بانوان و ۹ تیم آقایان برگزار می شود.

وی ادامه داد: جمع بازیکنان و عوامل اجرایی ۳۵۰ نفر است که تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات از تعداد شرکت کنندگان در المپیک آسیایی نیز بیشتر است.

مقصودلو تصریح کرد: علیرغم منابع محدودی که داریم اقدامات اولیه یعنی تعمیرات سالن ها و آسفالت محوطه در حال انجام است و نورپردازی سالن امام خمینی (ره) انجام شده است.

سرپرست هیئت کبدی استان گلستان خاطرنشان کرد: هماهنگی برای پخش زنده بازی ها با شبکه ورزش و شبکه سه انجام شده است.

وی تصریح کرد: شبکه ورزش یک تشک را در صبح و دو تشک را در بعدازظهر پوشش می دهد و صحبت ها برای نهایی شدن پخش مسابقات نیمه نهایی و فینال با شبکه سه سیما در حال انجام است.

مقصودلو گفت: ورود بازیکنان بعضی از تیم ها یک هفته زودتر شروع می شود و سالن آزادی برای تمرین آن ها آماده شده است.

وی با بیان این که در این مسابقات وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون جهانی کبدی حضور دارند، افزود: برای حمل و نقل مهمانان ۱۳ دستگاه اتوبوس لازم است که امیدواریم شهرداری مساعدت لازم را در این زمینه داشته باشد.

سرپرست هیئت کبدی استان گلستان بیان کرد: نصب بنر و پرچم تیم ها، تبلیغات محیطی، استفاده از بیلبوردهای شهری، پایه استندها در سطح شهر، ساخت المان ها و نصب آن ها در شهر، تهیه جوایز ویژه از طرف شهرداری باید برای برگزاری این مسابقات به کار گیری شود.

وی افزود: کمیته استقبال و کمیته اسکان تشکیل شده و جلسه امروز با استانداری وظایف سایر نهادها را مشخص می کند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۸

۱۵ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6043

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک