امروز : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

 • کد خبر :

  46621

 • /
 • تاریخ و ساعت :

  0:15 | ۰۹ اسفند ۱۳۹۷

 • /
 • دسته بندی :

 • پ

فایل صوتی گفته های اهانت بار مسعود خلیلی رییس حال حاضر فدراسیون سوارکاری ایران به قوم اصیل ترکمن که حداقل 7 هزار سال تاریخ مکتوب دارد و اسب، اسبدوانی و پرورش اسب با زندگی، تاریخ و خون این مردم اجین است:

 

 

بگو: «بارالها! مالک حکومتها تویی؛ به هر کس بخواهی، حکومت می‌بخشی؛ و از هر کس بخواهی، حکومت را می‌گیری؛ هر کس را بخواهی، عزت می‌دهی؛ و هر که را بخواهی خوار می‌کنی. تمام خوبیها به دست توست؛ تو بر هر چیزی قادری. (سوره آل عمران)

اخیرا رییس فدراسیون سوارکاری ، تحلیلی از اسبدوانی ایران ارایه فرمودند که سبب خیر و‌ برکت برای مردم استان گلستان شده است . برکتی از جنس اتحاد

آقای خلیلی

۴۰سال است انقلابی در کشور صورت پذیرفته که یکی از اهداف آن توجه به مستضعفان است ، البته که تمام مثال های شما تعریف و پیروی از سیاست درباری و دوره پهلویست.

جای تعجب است از یک مدیر جمهوری اسلامی که سیاست های دوره پهلوی را در دستور کار قرار داده و الگویش پرنسس ها و شاهزادگان کشور های خارجیست !! دکتر شاید یادتان رفته در انقلاب اسلامی مدیر شده اید.

شما عشق به #اسب را در دل اجداد #ترکمن_صحرا کاشته ای که می فرمایید دست پرورده شما هستیم؟ بجز بهره برداری از این #عشق و علاقه مردم ، چه گلی به سر این مردم زده اید؟

۲۰ سال هم کورس را اجرا کردید و هم بر کار خودتان نظارت کردید . (که عملی خلاف است)
دستاوردتان چه بود ؟ نقطه ای که امروز ایستاده ایم ، نارضایتی ها و تمام اتفاقات خوب و بد ، حاصل #تدابیر شما و رفقایتان است

چرا از روزی که خود گلستانی_ها کورس برگزار کردند ، شما دغدغه اصلاح امور را پیدا کردید؟ چند سالیست پس از مصاحبه شما منتظریم که چند روز شما تمام شود و استان جایگزین گلستان برای مسابقات کورس #ملی را اعلام کنید … چه شد پس؟ یک کشور را معطل گذاشته اید.

اینکه فهمیدید گلستان انحصار اسبدوانی ایران را دارد نشان از فهم و درک بالای شماست
فرمودید تمام دولت و فدراسیون رو بکار می گیرید تا انحصار گلستان را ازبین ببرید ،
افرادی را ترغیب کردید تا از مربیان #خارجی به جای ترکمن های پیرجامه پوش استفاده کنند

تقاضا دارم با تمام توان خودتان و دوستانتان و تمام ظرفیت هایی که می شناسید سعی کنید تا انحصار #اسبدوانی گلستان را بشکنید زیرا با اینکار اهالی اسبدوانی گلستان را #متحد_تر از همیشه می کنید !! عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

لطفا کورس ملی را با این دیدگاه، برای خودتان نگه دارید و ما مردم پیرجامه پوش که تا بحال ۵ میلیون پول از نزدیک ندیده ایم ، که اگر ببینیم #معتاد می شویم، را به حال خود رها کنید . ما هم همان مسابقه محلی را برگزار می کنیم ، شما هم مسابقه ملی را برای خودتان با شاهزاده ها و آقازاده ها و از ما بهترون برگزار کنید !! البته خدا رو شکر که نتوانسته بودید تمام حرف های دلتان را بزنید !! حرف دیگری هم باقی مانده بود؟

بزودی با حمایت مسوولان #محلی شاهد گردهمایی عظیم اهالی #اسبدوانی استان گلستان خواهید بود و پاسخ #بی_احترامی و سیاست های غلط فدراسیون را خواهید دید !! از تمام مقامات شهری و استانی و کشوری تقاضا داریم پاسخ بی احترامی و سیاست های #غربزده دکتر خلیلی رییس فدراسیون سوارکاری را بصورت قاطع بدهند و #مردم گلستان را از نتیجه آن مطلع کنند.

 جمعی از اهالی سوارکاری استان گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

 • تامارا

  این آدم با این طرز فکر جاش بعنوان رئیس فدراسیون سوارکاری نیست…لطفا پیگیر باشید تا توهین به قوم شریف ترکمن مجدد تکرار نشه آقای دکتر!!!.مگر ترکمنها باشما چکار کرده اند که خود را جایز میدانید ابنگونه توهین کنید.!!؟

 • هادی

  با سلام آقای خلیلی ریاست محترم اسبدوانی
  واقعا برای کسانی که شما رو آوردند و پرو پال دادند و مدیر یک سازمانی کردند متاسفم با این افکار غرب گرایی و صهیونیستی که بوی توطئه و کینه ورزی به قومی رو میتوان به راحتی میتوان از توش پیدا کرد و اگر از خدا نمیترسی از اون نونی که که داری از طریق مثلا کار کردن برای آن حرفه می خوری بترس که کل خاندانت رو خواهد خشکاند بترس از اون روز

 • محمد

  از برکات مسئولیت دادن به آدمای خودخواه و متعصب خشک توهین به قومیت ها و مذهب ها قابل پیش بینی است

 • علی

  این سخنان واقعا در سطح یک مقام ارشد نیست. واقعا متاسفم . اگر ضعفی در اسبدوانی ترکمن صحرا باشه این برمی گرده به ضعف مدیریتی شما. بجای توهین و غیبت گویی و یواشکی حرف زدن به جامعه اسب دوستان سروسامان بدین. ان شالله مسئولین به سادگی ازاین موضوع بسادگی عبور نخواهند کرد.

 • مهدی دانایی

  سلام
  به این آقای دیوانه پیشنهاد میکنم فیلم زیبای آتلان را ببینه

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز