امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۱۶,۱۳۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    76828

  • /
  • تاریخ :

    ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN02 1 1 300x197 - پازل اسبدوانیترکمن نیوز: با عنایت به اینکه ورزش سوارکاری از ورزش های پایه ای و منحصر به فرد در استان گلستان و به ویژه خاص منطقه ترکمنصحرا با مشارکت گسترده تماشاگران علاقمند می باشد.

به عبارتی این منطقه قطب ورزش سوارکاری و اسبدوانی می باشد هر از چند گاهی نحوه رتق و فتق امورات، اعتبارات، درآمد زایی و نحوه اننخاب و انتصاب هیات های ورزشی آن ورزش محل منازعه، دل مشغولی های اهل فن، فضای مجازی و رسانه ای قرار میگیرد.

به نظر شایسته می رسد امکانی فراهم گردد تا محل فدراسیون سوارکاری با نیروی انسانی اشنا به این ورزش در این قسمت از جغرفیای استان گلستان مستقر شود.

در این صورت خیلی از یحث و دعواهایی که باعث تلف شدگی زمان وهدررفتن انرژی های بهینه در این زمینه را شاید رقم میزند، جلو گیری شود و چه بسا باعث شفافیت خرج کردهای مالی و اعتباری، نحوه واگذاری مدیریت آن به شرکت های خصوصی و شفافیت در نوع گمارش اعضای هیات های آن ورزش سوارکاری گردد.
نگارنده بعضا برحسب غلاقه و تماشای تفریحانه این ورزش به اماکن و میدان های پیست آن سوارکاری سر میزدم افرادی را مشاهده نمودم که به خاطر عدم تمکین در پرداخت هزینه یک بلیط ورودی در پشت فنس های آن میدان معطل مانده اند ولی از طرفی دیگر دوستانی را در گود آن ورزش به کارهای اجرایی مشغول میدیدم که حرف از گردش پول های هنگفت در یک روز تعطیل میگفتند که باور کردنی نبود.

حالا اگر میدیدی رئیس هیات این ورزش اگر به خاطر تمکن مالی به راس می نشست میماندی پازل پارادوکس های فوق الاشعار را چطور در کنار هم بچینی!!
بنابراین انتقال فدراسیون آن ورزش در کنار صاحبان و علاقمندانش به بوم زیست لسبانش شاید مرهمی بر دردهای کهنه باشد !!

✍️ رشید نافعی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز