امروز : پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    102713

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    21:32 | ۳۰ مهر ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 1 300x206 - پاراگرافی درباره فرماندار مردمی بندرترکمنترکمن نیوز: این متن ترکیبی از یادداشت های پیشین و حال در باره سیدصادق شیرنگی فرماندار بندرترکمن می باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛سید صادق شیرنگی، فرماندار فعلی بندرترکمن برخلاف برخی از فرمانداران سابق از مهارت همه جانبه‌گری و سعه صدر بالایی برخوردار است.

شیرنگی اما از یک نقطه دیگر نیز از بقیه جدا می‌شود، آن جایی که وقتی افراد عادی در ساعات غیر اداری و حتی سر ظهر روز جمعه با وی تماس بگیرند او این کار را وارد شدن به حریم شخصی خود قلمداد نمی‌کند و با حوصله سیر تا پیاز حرف‌های آنها را پاسخ می‌دهد. (اگر باور ندارید تماس بگیرید تا نتیجه اش را ببینید)

به این برخوردهای گرم و محترمانه، کوشش و جدیت برای درآوردن پرسنل و کارمندان در قالب منشور طرح تکریم ارباب رجوع را هم اضافه کنید.

از دیگر خصیصه های مثبت قابل اشاره نوزدهمین فرماندار بندرترکمن که اخیرا در سنجش عملکرد فرمانداری های استان عنوان برتر و نمونه را کسب کرده، فاصله گرفتن او از یک سیاست کهنه و نخ نما شده می باشد و آن اینکه هرگز برای نشان دادن عملکردش، طوماری از کارهای انجام شده و نشده را روی بنر در معرض نگاه ساکنان شهرستان نمی گذارد.

وی همچنین بر خلاف کسانی که به هر راه می زنند تا بلکه در نزد مردم محبوب و زبانزد خاص و عام شوند، عملکرد مدیران سایر ادارات را به نام خود منتشر نکرده است.

شیرنگی اما در آزمون بحرانی ویروس کرونا هم که البته شاه کلید آن در دست خود ما آدم هاست تلاش زیادی کرد تا مغازه داران به میل خود و با درک شرایط عامل اجرای قوانین باشند و در این مسیر هیچگاه متوصل به قوه قهریه نشد.

افزون یکی از مباحث و تاکید مهم این نماینده خوشنام وزارت کشور که حواسش به ادارات و نهادهای تحت حوزه مدیریت خود در رابطه با صیانت بهتر آنها از اموال عمومی و بیت المال نیز هست خالی از لطف نمی باشد بخصوص آنجایی که شیرنگی با لحنی صریح که می گوید در صورت مشاهده یا دریافت گزارش مستند، شیرینی برخورد قانونی با متخلفان را در کام مردم خواهد ریخت.

این مطالب بخشی از جزئیات رفتار و حرف‌های فرماندار بندرترکمن است که ما آن را در کنار هم گذاشتیم با این هدف که برداشتن باری از دوش آدم‌ها، حل شدن مسائل آنان و انجام متعهدانه وظایف از سوی مدیران ابتدا نیازمند فهم درست از مسئولیت همراه با حس قرار داشتن در فضای شیشه‌ای است.

به امید زیاد و زیادتر شدن فرماندارانی مانند سیدصادق شیرنگی که با ارزش قائل شدن یکسان به تک تک افراد هیچگاه در جلب رضایت مردم کوتاهی نکردند.

 

خلیل رستگار

خبرنگار ترکمن نیوز در غرب گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز