و پرورش گنبد 300x200 - ٧٥ درصد دانش آموزان ابتدایی گنبدکاووس عضو شبکه شاد هستندترکمن نیوز:  مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس گفت : ٧٥ درصد دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهرستان در شبکه شاد عضو هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش گنبدکاووس، کمال الدین نظرنژاد در ارتباط تصویری با مدیران مدارس ابتدایی این شهرستان که از طریق شبکه شاد برگزارشد اظهار داشت : وقفه ای که کرونا در مسائل آموزشی در سطح جهان ایجاد کرد باعث استفاده هدفمند از فرصت‌های فناوری و آموزش‌های الکترونیکی در مدارس گردید .
وی در ادامه گفت: شیوع ویروس کرونا باعث گردید نوع آموزش ها که محدود به مکان و زمان خاصی بود تغییر کند به طوری که دانش آموزان در هر زمانی از شبانه روز بصورت غیر حضوری از طریق بستر شبکه شاد به آموزش دروس خود دسترسی داشته باشند.
نظرنژاد افزود : از مجموع ٤٤ هزار و ٩٨٨ دانش آموز مقطع ابتدایی این شهرستان، ٣١ هزار و ٤٩٢ دانش آموز تا قبل از شروع امتحانات پایانی سال تحصیلی در شبکه اجتماعی شاد عضو شده اند.
وی گفت: ٢٥ درصد از جمعیت ٤٤ هزار ٩٨٨ نفری دانش‌آموزان ابتدایی این شهرستان به دلایلی مانند فقر و یا دسترسی نداشتن به اینترنت امکان استفاده از برنامه شاد را نداشته و از طریق تلویزیون ملی و درسنامه های توزیع شده توسط مدیران مدارس آموزش های لازم را دیده اند.
نظرنژاد با اشاره به برگزاری مانور بازگشایی مدارس در روز ٢٥ مردادماه در استان گلستان تصریح کرد: تولید محتوای آموزشی از جمله فیلم و درسنامه ها در تمامی مقاطع تحصیلی از برنامه های اصلی آموزش وپرورش این شهرستان خواهد بود.
مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس در ادامه گفت: بنا به برنامه ی هر ساله دانش آموزان روستایی در شهریور ماه برای ثبت نام به مدارس مراجعه میکنند اما با توجه به اینکه امسال آغاز سال تحصیلی در نیمه ی اول شهریور خواهد بود باید والدین نسبت به ثبت نام فرزند خود زودتر اقدام کنند.

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۰۰

۲۳ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78928

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک