در بازی شهرداری گنبد و هراز آمل 300x188 - "ویدئو چک یا داوری ضعیف" کدامیک باعث جنجال و هرج و مرج در بازی هراز و گنبد شد؟!ترکمن نیوز: از سری مسابقات لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری گنبد در یک بازی حساس توانست با نتیجه ۳ بر یک هراز آمل بالا نشین را در هم بریزد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ جدال حساس دو تیم والیبال شهرداری گنبد و لبنیات هراز آمل در میانه راه، روی خطای تور در لحظات پایانی ست دوم باعث جنجال، هرج و مرج و توقف چندین دقیقه‌ای در بازی شد.

در این لحظات حساس هیچ کسی هم قادر به کنترل و مدیریت بازی نشد! نه ناظران رسمی بازی و نه ناظران کمکی، هیچ کدام نتوانستند کمکی به آرامش بازی کنند حتی ویدیوی چک هم با نمایش ناقص صحنه بر وخامت ماجرا بیشتر اضافه کرد!

از یک سو عطایی معتقد بود که آرنج علوی پس از برخورد توپ به زمین به تور برخورد داشت و جزیده هم درست، نظری خلاف آن می‌داد. به هر روی هر چه بود، به خیر گذشت و بازی ادامه پیدا کرد،

از صحنه‌های ناخوشایند و اثرات منفی پیش آمده در این بازی نمی‌توان براحتی عبور کرد. ضعف مدیریتی بر بازی‌ها چیزی نیست که از آن حرف نزد و اظهار نگرانی نکرد.

مهم‌ترین شانس لیگ برتر والیبال ایران در فصل جاری، نبود تماشاگر است و گرنه معلوم نبود، چه کسی می‌خواست، این حاشیه‌ها را کنترل کند؟

خوب است در حرف ادعای داشتن بهترین لیگ را داریم؟!

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۱

۰۵ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89194

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک