امروز : شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

savarkari gonbad savarkari 300x188 - ورزش و جوانان گلستان نقشی در فروش مجموعه سوارکاری گنبد به بخش خصوصی نداردسوارکاری-ترکمن نیوز-  مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مالک مجموعه سوارکاری گنبد بوده و اداره کل ورزش و جوانان گلستان نقشی در فروش آن به بخش خصوصی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  بهمن طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به واگذاری مجموعه سوارکاری گنبد کاووس به بخش خصوصی، اظهار کرد: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مالک مجموعه سوارکاری گنبد است و تمام اموال این شرکت دولتی بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی در لیست فروش قرار دارد.

وی افزود: پروسه واگذاری مجموعه سوارکاری گنبد در صورت فروش به بخش خصوصی، ۶ ماه تا یک سال زمان می‌برد و با فروش آن به بخش خصوصی هم جای نگرانی وجود ندارد زیرا کاربری آن ورزشی بوده و قوانین قبلی پا بر جا خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: تمامی اموال شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در لیست فروش قرار دارد و مجموعه سوارکاری گنبد هم جزو این اموال است و ارتباطی به اداره کل ورزش و جوانان گلستان ندارد.

طیبی ادامه داد: هنوز در مورد اینکه مجموعه سوارکاری گنبد به کدام بخش خصوصی واگذار می‌شود تصمیم گیری نشده و شایعات مطرح شده بی اساس است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز