امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۷,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

گلستان-ترکمن‌نیوز- مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت گفت: وحدت به وجود آمده در جهان اسلام یک نعمت و از دستاوردهای انقلاب اسلامی، امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

Jalase 17B 300x174 - وحدت مسلمانان یک نعمت الهی و از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از ایرنا، آخوند عبدالحی میرزاعلی روز سه شنبه در میزگرد تخصصی فرصت ها و تهدیدات در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی که توسط بسیج رسانه گلستان برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه داریم از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت کرده و برای وحدت بیشتر مسلمین تلاش کنیم.
امام جمعه اهل سنت آق قلا از توابع استان گلستان گفت: اگر همه مسلمانان مروج وحدت و احترام متقابل میان خود باشند، دشمنان از جمله وهابیت نخواهند توانست در بین آنان رخنه کنند.
این روحانی اهل سنت؛ همچنین بصیرت افزایی را از برکات انقلاب اسلامی برشمرد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان نیز در خصوص نقش رهبری در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی گفت: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، مردم را شناخت و با تکیه بر آنها انقلاب را پیروز و ماندگار کرد.
حجت الاسلام احمدرضا احمدی با بیان اینکه دشمن همواره درصدد آسیب وارد کردن به انقلاب اسلامی است، افزود: دشمن تلاش دارد که انقلاب را ناکارآمد جلوه دهد و به وحدت مردم آسیب وارد کند.
وی گفت: باید با تبعیت از رهنمودهای رهبری هوشیاری خود را بیش از گذشته حفظ و در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
حجت الاسلام احمدی؛ امنیت و وحدت مردم در این استان مرزی و قومیتی را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد.
امام جمعه موقت گنبدکاووس نیزگفت: پایداری ۴۰ ساله نظام در برابر توطئه های دشمنان از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام علی اکبر نصرتی با بیان اینکه برای رفع کاستی ها در جامعه تلاش شود، افزود: دانشگاه ها و حوزه های علمیه در این بخش نقش جدی تری باید داشته باشند.
دکتر مصیب عباسی استاد دانشگاه گلستان نیز گفت: بها دادن به مردم از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که نباید این مهم کمرنگ شود.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز