حوادث-ایتنانیوز-  نایب رئیس هیات کوهنوردی گنبدکاووس از برخورد مینی بوس حامل تعدادی از کوهنوردان این شهرستان در منطقه چراغ تپه شهرستان مینودشت در شرق استان گلستان با تیر برق و واژگون شدن آن خبر داد و گفت: براثر این حادثه ۲۰ نفر از سرنشینان آن مصدوم شدند.

miniboos 24m 300x239 - واژگونی مینی بوس کوهنوردان در مینودشت 20 مصدوم برجا گذاشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل ایرنا،طاهره قاسم خیلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: این حادثه ساعت ۲۱ شب گذشته رخ داد که در آن مینی بوس پس از برخورد با تیر برق، واژگون شد.
وی گفت: در این حادثه راننده از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده و دیگر سرنشنیان نیز دچار جراحت های سطحی می شوند که تماما توسط مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مینودشت منتقل می شوند.
قاسم خیلی اضافه کرد: پس از معاینات پزشکی و گرفتن عکس رادیولوژی از سرنشینان این خودرو، تمامی آنان درسلامت بوده و از بیمارستان مرخص شدند.
وی تصریح کرد: تنها راننده این خودرو به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف به مرکز ترومای شرق گلستان در بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل می شود که هم اکنون در این مرکز درمانی بستری و حال عمومی او نیز رضایت بخش است.
نایب رئیس هیات کوهنوری گنبدکاووس یادآور شد: تعدادی از اعضای این هیات یک شب در میان برای انجام پیاده روی به روستای پسرک منطقه ‘چراغ تپه’ مینودشت می رفتند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۶

۲۴ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5087

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک