امروز : پنجشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

24 300x200 - والیبال گنبدکاووس و چند ابهام بی پاسخ؟؟!ترکمن نیوز:  هر چه به آغاز مسابقات لیگ نزدیکتر می‌شویم خبرهایی که از اوضاع و احوال تیم گنبدکاووس به گوش می‌رسد به جای ایجاد امید و شور، نگرانی و دلواپسی در مردم تزریق می‌کند،

انبوه ابهامات که از روز تشکیل هیات مدیره جدید تا انتخاب سرمربی وجود داشت اینک با انتخاب کادر بازیکنان، مربیان و فرارسیدن زمان عقد قراردادها بیشتر از قبل شده است.

آنچه مشخص است والیبال، چون خون در رگ‌های گنبدی‌ها جاریست و تمام اخبار و اتفاقات مرتبط با آن از اهمیت بسیار بالایی برای این مردم برخوردار است، لذا نمی‌شود بدون ارائه اطلاعات موثق و آرامش دادن به افکار عمومی پیش رفت، مگر می‌شود تا قبل از عقد قراردادها و تثبیت شدن تصمیمات و گذشتن کار از کار ، پاسخگوی اصحاب رسانه و مردم نبود؟

ما به سهم خود از سر دلسوزی سوالات مردم را که بارها از ما پرسیده‌اند مطرح می‌کنیم و منتظر پاسخ مستدل می‌مانیم باشد که متولیان شهرداری و شورای شهر با پاسخ خود آرامش را به فضای جامعه ورزش گنبد بازگردانند.

۱- آیا صحت دارد اعضای هیات مدیره باشگاه نقش اصلی در جایگاه مدیر فنی در انتخاب بازیکن ، مربی و کادر فنی تیم را داشته‌اند ؟ آیا اعضای هیات مدیره به مردم معرفی شده‌اند تا پاسخگوی تصمیمات اخذ شده امروز خود، در آینده باشند؟

۲- آیا صحت دارد یکی از اعضا همین هیات مدیره اتفاقا جزو کمک مربیان تیم هم است ؟ آیا چنین اتفاقی قبلا در باشگاهی رخ داده است ؟ اساسا می‌شود عضو نهاد ناظر ، خودش مربی و جزوی از تیم باشد؟

۳- اسامی تعداد زیادی بازیکن غیربومی و از نظر فنی معمولی در لیست‌های غیررسمی پخش شده در جامعه از داخل باشگاه آن هم با مبالغ قراردادهای بالا به چشم می‌خورد، آیا چنین چیزی صحت دارد ؟ آیا نیاز نیست لیست بازیکنان مدنظر رسما منتشر شود ؟ آیا در گنبد بازیکن‌هایی بومی و همتراز با آنها نبوده که زیره به کرمان نبرید و با جذب بازیکن غیربومی آنهم در حد تقریبا ۵۰درصد تیم در واقع منکر استعدادهای درخشان بومی گردید؟ آیا تایید می‌کنید که در مهد و پایتخت والیبال ایران با این همه استعداد و پتانسیل نصف تیم غیربومی باشد؟

۴- آیا صحت دارد مربیانی در کنار سرمربی قرار گرفته‌اند که سالهاست دور از والیبال بوده‌اند و هیچ ارتباطی در سال‌های نزدیک با والیبال گنبد نداشته‌اند؟ ملاک انتخاب آنها چه بوده است؟ آیا در مورد کمک مربی هم گنبد از فقر نیروی متخصص بومی رنج می‌برده است؟

۵- برای جذب چهره‌های شاخص بومی والیبال که از گنبد رفته و در شهرهای دیگر توپ می‌زنند چه اقدامات و مذاکراتی صورت گرفته است؟ آیا اصلا چنین عزم و اعتقادی در مدیران تیم بوده که بزرگان نامدار والیبال کشور را به خانه بازگردانند؟

امیدوارم بدلیل طرح چند سوال متهم به ایجاد حاشیه نگردیم اگر چه به خاطر آرامش تیم و عبور از حاشیه‌ها از انبوه شایعات و ابهامات زیر پوست اخبار چشم پوشی می‌کنیم ، شاید تا روزی دیگر ، لیکن شما مدیران تیم هم اثبات کنید که در جهت کاهش حاشیه‌ها و کمک به تیم بزرگ گنبد قدم برمی‌دارید با پاسخ به سوالات مردم احترام گذاشتن به افکار عمومی را ترویج نمایید . مردم سوال دارند، پای بیت‌المال و اموال عمومی و آبروی گنبد در میان است ، ببخشید که فضولی می‌کنیم.

گزارش از: مهدی سیدکلاته

خبرنگار اخبار ترکمن

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز