امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۸۰۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر گنبدکاووس :

18° سانتی گراد

Volleyboll 12E 300x200 - والیبال گنبدکاووس هر ساله با کمترین هزینه درب والیبال کشور را دق الباب میکردوالیبال-ترکمن نیوز- والیبال گنبدکاووس هر ساله ، با کمترین هزینه و بیشترین حواشی درب والیبال کشور را دق الباب می کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی تذکمن های ایران, امیدواریم با همت مسئولان گنبدی و استاندار محترم از سال جدید شاهد باشگاه داری مدرنی در پایتخت والیبال باشیم. روزنه های جدیدی از نوع باشگاه داری شهرداری گنبدکاووس با همت اعضاء شورا قرار است از سال ۹۷ در گنبدکاووس رو نمایی شود ولی از قرائن پیداست که پروسه های اداری کند پیش می رود و این می طلبد که مسئولان برای رونق بخشیدن به والیبال ، در کارهای مربوط به این رشته پر طرفدار شتاب بیشتری به امورات داده شود. والیبال گنبدکاووس علیرغم وفور استعداد ، همچنان چوب عدم برنامه ریزی و نبود مدیریت صحیح را می خورد و این در شأن گنبدکاووس نیست که شاهد فراری شدن سرمایه های والیبال به اغیار شود.

در سال ۹۵ میکائیل تاجر طی مصاحبه ای عنوان می کند که بعد از ۱۰ سال بازی در خارج از استان، هنوز گنبدکاووس راه پیشرفت را پیدا نکرده و تاریخ مصرف گذشته ها حاکم بر والیبال گنبدکاووس شده اند و بعد از بازی گنبد و بانک سرمایه از دور برگشت پلی آف فرهاد قائمی عنوان می کند که اگر این وضعیت باشد ، بهتر است گنبد تیم ندهد. سخنان این دو بزرگوار که از شاه ماهی های والیبال کشور می باشند در واقع تلنگری باید باشد بر مسئولان استانی – والیبالی که هر ساله بازیکن از باشگاه طلبکار است و کسی جوابگوی آنان نیست.

ما در واقع خودمان را پنهان کرده ایم به موفقیت های گلخانه ای که هر از چند سال تیم به پلی آف میرود و احساس غرور می کنیم. ولی ما باید به افق های دور دست که همراه با افکار بلند پروازانه باشد بنگریم. افق هایی که برای به سر انجام رساندن ، برنامه ، ساختار و تفکر می خواهد.تفکری که برای همه باشد نه مثل بعضی آقایان که برای مدیر باشگاه نوشابه باز کند یا مربی که در اوج بازیگری ، به دیگر تیم ها ملحق شود و اکنون سودای والیبال گنبد را در سر می پروراند.

غش به طرف باشگاه در حالیکه بازیکن تمرکز ندارد و به دنبال طلب های بی پایان خود است کمی بی انصافی است. بهتر است با واقعیت باشگاه داری کنار بیاییم و فرمان را به دست کسی بسپاریم که برای والیبال باشد. امید داریم با توجه به تعصب استاندار محترم و همت نماینده شهرمان و دیگر مسئولان گنبدی ، ورق به سود والیبال برگردد.

 

خبرنگار: شیرمحمد شیروانی                             انتشار دهنده: یاشار نیازی

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز