photo 2020 01 19 19 22 48 1 300x206 - والیبالیست‌های بومی به صف شدندترکمن نیوز: با اعلام تیمداری شهرداری گنبد، برای حضور در عرصه رقابت های والیبال باشگاه های کشور، گنبدی ها که دیر به فکرشان رسید، برای تیمداری باید بازیکنان را جذب تیم کرد در اقدام گاز انبری با برخی از بازیکنان بومی قرار داد بستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در پست پاسور حمید چوگان، فاروق گوگجلی، و طبق پیش بینی های قبلی بدراقی به عنوان پاسور سوم به تیم اضافه شدند.

اما پدر بزرگوار آقای بدراقی تمرکز خود را بر بالا بردن نکات فنی آرش بگذارد نه بالا بردن پرچم لابی گری.

در منطقه ۴ یا قدرتی بازیکنانی همچون احسان دانش دوست، کمال قریشی، ادریس دانشفر با گنبد قرار داد بستند. صحبت از اضافه شدن بازیکن قدرتی که جوان آینده دار و خوش فکری همچون مبین علاقی نیز در تیم وجود دارد.

متین تکاور، رمضان صحبتی در منطقه سرعت نیز امسال برای شهرداری گنبد توپ خواهند زد.اما ضعف سرعتی های گنبد در چند سال اخیر در دفاع روی تور هنوز به تکامل نرسیده است.

بهتر است مربی تیم بر فرهاد یلمه اعتماد و اعتقاد راسخ داشته باشد .حیف است این بازیکن خوش استیل در دسته یک توپ بزند.

در چند روز اخیر صحبت از پیوستن دانیال صادقی پاسور سال قبل تیم دسته یکی شهر وند نکاء بر سر زبانها بود که با اقبال عمومی مواجه نشد این پاسور دیپورت شد.

برای لیبروها نیز گنبد حداقل در این منطقه دغدغه ای ندارد اما منطقه کلیدی والیبال یعنی قطر پاسور یا پشت خط بنیامین ایگدری قرار داد خود را تمدید کرد.

ولی جزیده در این منطقه باید دنبال بازیکنی بزرگی باشد تا گره از مشکلات را در جریان بازی باز بکند البته امیر کرمی یار پشت خط سال قبل سایپا که واقعا عملکرد فوق العاده ای بر روی تور دارد نیز مطرح شده است.

سایپا شدیدا با این انتقال مخالفت کرده و تصمیم نهایی را مدیر سایپا روز یکشنبه طی جلسه ای با کرمی را خواهد گرفت.

گزارش از: شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۸

۰۱ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

77448

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک