امروز : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    43878

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    9:42 | ۲۷ دی ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

neshaast khabari ruhani 300x200 - هیچ کس از گرانی بزرگ‌ترین مشکل این روزهای مردم ایران نپرسید!مردم-مسئولین-تلنگر- ترکمن نیوز-  مسائلی از سوی پنج خبرنگار منتخب مطرح شد نه روحانی را به چالش کشید و نه مرحمی بر زخم‌های بی شمار مردم گلستان و ایران شد!

گلستان دوشنبه و سه شنبه از رئیس جمهور و وزرایش میزبانی کرد و آخرین برنامه حسن روحانی نشست خبری با اصحاب رسانه استان بود.

در این نشست خبری حدود ۵۰ نفر از اهالی رسانه استان حضور داشتند و پنج خبرنگار از صدا و سیما، هفته نامه اقتصاد گلستان، روزنامه همشهری، خبرگزاری ایرنا و خبرگزاری شبستان برای پرسش از رئیس جمهور انتخاب شده بودند!

در حالی که این برنامه به صورت زنده از شبکه گلستان پخش می‌شد و مردم استان و کشور در انتظار طرح مطالبات خود توسط خبرنگاران به عنوان نماینده افکار عمومی بودند، مسائلی از سوی پنج خبرنگار منتخب مطرح شد که در نهایت نه روحانی را به چالش کشید و نه مرحمی بر زخم‌های بی شمار مردم گلستان و ایران شد!

پتروشیمی، راه آهن، خلیج گرگان، منطقه آزاد و … موضوعاتی بود که نه به طور سوالی بلکه بیانیه وار از سوی پنج خبرنگار منتخب مطرح شد، این در حالی بود که رئیس جمهور طی این دو روز در خصوص تمامی این موضوعات بارها و بارها در برنامه‌های مختلف توضیح داده بود و فقط شاهد تکرار مکررات از سوی روحانی بودیم!

سوال یکی از خبرنگاران این بود که جناب روحانی استان گلستان چه مزیت‌هایی دارد؟! خبرنگار دیگر به سرمای مکان برگزاری نشست خبری اشاره کرد!

نشست خبری رئیس جمهور تمام شد و هیچ کس از “گرانی” که بزرگ‌ترین مشکل این روزهای مردم ایران است نپرسید! مشکلی که مردم گنبد کاووس در سخنرانی رئیس جمهور در این شهرستان شعارش را سر دادند و روحانی به سادگی از کنارش گذشت و به درد مردم توجهی نکرد!

گویی خبرنگاران منتخب فقط برای اینکه صحبتی کرده باشند پشت تریبون رفتند و شاید دغدغه گرانی ندارند!

در پایان از حضور در این نشست خبری که فقط پنج خبرنگار در آن حق پرسش داشتند متاسف شدم و تاسف بارتر از آن موضوعات مطرح شده توسط همکاران منتخب بود!

خبرنگار @mohammad_salehi1محمد صالحی
ماخذ: گرگان فردا

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز