فرماندار شهرستان مراوه‌تپه:

Marave 10 Mehr 300x209 - هویت جان‌باختگان حادثه حفاری مراوه‌تپه مشخص شدمراوه‌تپه-ایتنانیوز- فرماندار شهرستان مراوه‌تپه با اشاره به مشخص شدن هویت افراد فوت شده در حادثه حفر کانال در این شهرستان، گفت: در حفاری غیرمجاز دیشب ۲ نفر فوت کردند که هویت آنان از خارج استان گلستان بوده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، اسماعیل تاجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در شهرستان مراوه‌تپه با اشاره به مشخص شدن هویت افراد فوت شده در حادثه حفر کانال در این شهرستان، اظهار داشت: هویت این افراد به نام‌های پورمند و غلامی است که از استان‌های تهران و کردستان هستند.

فرماندار شهرستان مراوه‌تپه افزود: متاسفانه این افراد ۶ نفر بودند که ۴ نفر داخل کانال برای حفاری رفته و ۲ نفر به عنوان نگهبان در خارج از کانال قرار داشتند.

تاجی تصریح کرد: به نظر می‌رسد که تعدادی از افراد از کارگران نیروگاه بودند و این حادثه هیچ ارتباطی با نیروگاه در حال ساخت شهرستان مراوه‌تپه ندارد.

فرماندار شهرستان مراوه تپه تاکید کرد: از ۲ مصدوم باقیمانده حادثه دیشب یک نفر مرخص و دیگری در بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس بستری است و هویت ۲ مصدوم از شهرستان مراوه‌تپه است.

فرماندار شهرستان مراوه‌تپه گفت: متاسفانه این افراد به صورت غیرمجاز و برای پیدا کردن اشیا قیمتی و زیر خاکی اقدام به حفاری کردند که این حادثه رخ داده است.

تاجی گفت: این حادثه و حفاری غیرمجاز توسط نیروی انتظامی شهرستان در حال بررسی و تحقیقات انتظامی است.

دیشب بر اثر حفاری غیرمجاز و ریزش آن در حوالی کانال نیروگاه برق در حال احداث شهرستان مراوه تپه، ۴ نفر در زیر خاک مدفون و با تلاش نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند اما ۲ نفر از آنان فوت شده و ۲ نفر زخمی شدند.

 

گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۵

۱۰ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

3909

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک