امروز : دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    19335

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    14:23 | ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1396082009291815012469304 300x209 - هنوز تصمیمی برای انتخاب سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گرفته نشده استورزشی-ترکمن نیوز- سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان گفت: در جلسه شورای شهر تصمیمی برای انتخاب سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرفته نشده و تنها مسائل کلی مانند بودجه تیم، نحوه تیمداری، ادغام شدن یا نشدن و غیره صحبت شده و در جلسه بعدی تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، مهستی قدس‌ولی در نشست به مناسبت روز ارتباطات اظهار داشت: برنامه ریزی برای سال ۹۷ با با تاخیر پس از مشخص شدن وضعیت شهرداری و ثبات در آن، آغاز کردیم و خوشبختانه بیش از ۹۰ درصد نگاه آقای دادبود شهردار گرگان با برنامه‌های ما در سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان هماهنگی دارد.

 

قدس‌ولی گفت: محله‌محوری و مشارکت‌پذیری اولویت سال ۹۷ سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان است و اگر مردم حتی ۲۰۰ مترمربع زمین را هم برای مدتی در اختیار ما قرار دهند ما آن را در محلات برای همان مدت زمان تجهیز خواهیم کرد تا مردم آن محله استفاده کنند.

 

سند توسعه محلات شهر گرگان تدوین می‌شود

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان همچنین گفت: شهرداری در حال تدوین سند توسعه محلات شهر گرگان است که در این راستا کمک شایانی به ما خواهد کرد و نظرات مردم اولویت پروژه‌های شهرداری است.

 

وی با اشاره به برگزاری نهمین دوره مسابقات جام رمضان در گرگان اظهار داشت: این مسابقات با هزینه بیش از ۷۰ میلیون تومان در رشته‌های مختلف ورزشی در شهر گرگان برگزار می‌شود و بیش از ۲۰ تا ۳۰ هزار مخاطب به خصوص از قشر جوان دارد.

 

هیچ صحبتی برای انتخاب سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان نشده است

قدس‌ولی همچنین درباره وضعیت تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: از روز شنبه نخستین جلسه بررسی و تعیین تکلیف تیم بسکتبال شهرداری گرگان با حضور شهردار و اعضای شورای شهر برگزار شد و موضوعات کلی و اساسی تیم در این جلسه بررسی شد.

 

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان افزود: امیدواریم از خرداد ماه چارچوب کلی تیم مشخص شود و کار را آغاز کنیم و قرار است با همگرایی کامل همه اعضاء سرمربی تیم و همه مسائل تیم انتخاب شود.

وی درباره نظر خودش درباره انتخاب سرمربی تیم بسکتبال شهر داری گرگان اظهار کرد: به نظر من باید اعضاء تیم را از همین کارکنان شهرداری انتخاب کنیم چرا که افرادی را در گذشته برای همین بسکتبال در شهرداری استخدام کردیم و سوابق خوبی نیز دارند.

 

اختصاص ۲٫۵ میلیارد تومان برای ورزش حرفه‌ای در گرگان

وی افزود: ۲٫۵ میلیارد تومان برای ورزش حرفه‌ای در شهر گرگان در بودجه شهرداری دیده شده که بیشتر آن برا امر بسکتبال هزینه خواهد شد.

 

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان گفت: هیچ کدام از اعضای شورای شهر درباره بسکتبال نظری را به ما تحمیل نمی‌کنند و تنها نظر و پیشنهاد می‌دهند.

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز