امروز : یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

گنبدکاووس 2 300x200 - همکاری و مشارکت چین در بازار تولید خودرو و طرح فاینانس تولید اتوبوس در ایراناخبار اقتصادی ایرانتورکمن نیوز طی درخواست شرکت یوتونگ چین، جلسه مشترک مذاکره با مدیران ایران خودرو دیزل، مدیر عامل، معاونین و نمایندگان کمیته فنی اتحادیه اتوبوسرانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، شرکت یوتونگ یکی از بزرگترین تولید کنندگان اتوبوس، میدل باس و مینی بوس در دنیا می باشد و پیرو مذاکرات مشترک با اتحادیه اتوبوسرانی، مدیران آن علاقمندی خود را جهت حضور پررنگ در بازار ایران اعلام نموند و از هر طرحی که بتواند بازار تولید خودرو را در ایران گسترش دهد استقبال نمودند.

دکتر مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی، با اشاره به طرح دولت محترم مبنی بر نوسازی ۱۹۰۰۰ دستگاه اتوبوس شهری در کشور، زمینه برنامه ریزی و فعالیت در ایران بر اساس همکاری و مشارکت با خودروسازان داخلی را مهیا دانست. ایشان به موضوع فاینانس* نیز اشاره نموده و اظهار داشت که اتحادیه از ارائه طرح فایناس توسط شرکت مذکور استقبال می نماید.

در ادامه مدیران یوتونگ به برنامه ریزی تولید اتوبوس در ایران اشاره نمودند و اظهار داشتند که به جدیت موضوع فاینانس را دنبال می نمایند و در این راستا درحال رایزنی با دولت و بانک چینی و طرف های ایرانی جهت همکاری های آتی می باشند.

 

 

* قراردادهای فاینانس بدین مفهوم هستند که یک بانک یا موسسه تجاری خارجی وامی را به‌منظور عملیات معینی به کشور و یا شرکت مشخصی پرداخت کرده و درواقع کنترلی روی هزینه کردن آن ندارد و لذا تعهدی نیز برای به ثمر نشستن طرح نداشته و در سررسیدهای تعیین‌شده‌ای اصل‌وفرع آن را از طرف قرارداد و یا بانک تضمین‌کننده قرارداد دریافت می‌کند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز