امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

عظیم جزیده ترکمن نیوز پیکان تهران 300x202 - همه تلاشم را برای بهتر شدن تیم والیبال گنبد خواهم کرد/ هواداران صبور باشندترکمن نیوز: سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت: تمام تلاش خود را برای بهتر شدن تیم والیبال گنبد انجام خواهم داد تا به رده های بالای جدول برسد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   عظیم جزیده پس از پیروزی ارزشمند شهرداری گنبدکاووس مقابل پیکان تهران به خبرنگار ترکمن نیوز گفت: در بازی امروز با برنامه بازی کردیم و این پیروزی را به مجموعه بزرگ شورای اسلامی شهر و همچنین شهرداری گنبدکاووس تبریک می گویم.

جزیده با بیان اینکه بازی گذشته خود را به دلیل خستگی بازیکنان واگذار کردیم، افزود: برای این بازی ریکاوری ذهنی و جسمی را انجام دادیم و بازیکنان با انگیزه بسیار بالا برنامه های محوله را به خوبی انجام دادند و بازی را با پیروزی سه بر یک به پایان رساندند.

وی خاطرنشان کرد: این بازی را حتی می توانستیم به راحتی و با نتیجه سه بر هیچ نیز پیروز شویم اما در گیم دوم در توپ های برگشتی اشکال داشتیم و نتیجه را واگذار کردی..

جزیده افزود: این موضوع در ست سوم نیز کمی ما را اذیت کرد اما در ادامه با تمرکز بیشتر بازی کردیم.

جزیده ادامه داد: گیم چهارم را باید راحت تر بازی می کردیم اما یک لحظه غافل شدن مشکل ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه برای تیم شدن نیاز به زمان داریم، تصریح کرد: با تمام وجود برای بهتر شدن این تیم تلاش خواهم کرد و هواداران نیز صبور باشند

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس ادامه داد: در چیدمان تیم کمی مشکل داریم اما مهم ترین مسئله حرکت رو به جلو و برنامه ریزی برای رسیدن به شخصیت لازم است.

وی تاکیدکرد: تمام تلاش مان این است تا تیم را به بالای جدول برسانیم و به گونه ای بازی کنیم تا حریفان از رویارویی با تیم گنبد هراس داشته باشند.

جزیده با بیان اینکه در بازی امروز هر 14 بازیکن تیم تاثیرگذار بودند، ادامه داد: امروز چرخ دنده تیم خیلی خوب کار کرد و همه بازیکنان تیم خیلی خوب بازی کردند و میکاییل تاجر، حسین امیری، ادریس دانشفر، حمید چوگان، موسی سخاوی و سایر بازیکنان نمایش درخشانی داشتند در نتیجه حریف قدرتمندی را شکست دادیم.

وی در ادامه نیز گفت: از وضعیت جسمانی میکاییل تاجر اطلاع کافی دارم و امروز نمی خواستم او را بازی بدهم اما باتوجه به اینکه نیاز مبرم به پیروزی داشتیم وی را در ترکیب اصلی قرار دادم که در بازی امروز نوید روزهای درخشان را داد.

عظیم جزیده در پایان نیز گفت که برای بهتر شدن هرچه بهتر باید مسئولیت پذیری خود را افزایش دهیم.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز